Call Of Duty Mobile Emulator Hack | Cod Mobile Hile Wallhack ve Aimbot

Call of duty mobile emulator geçtiğimiz günlerde çıktı. Cod mobile emulator hack de hemen peşi sıra geldi. Call of duty mobile emulator hile daha yeni piyasaya çıkmış durumda. Lakin başlıkta da belirttiğimiz gibi şuan sadece pc için olan emülatör versiyonunda hile bulunuyor. Call of duty mobil emülatör hile de, wallhack ve aimbot özelliklerinin yanı sıra no recoilde bulunduruyor.  Konumuzda call of duty mobile emulatoru nasıl kuracağınızı, cod emulatör hilesini nasıl aktif hale getireceğinizi ve nasıl kullanacağınızı en ufak ayrıntısına kadar anlattık. Hileyi kurarken sıkıntı yaşamamak için lütfen konumuzu dikkatli bir biçimde okuyunuz.

Call Of Duty Mobile Emulator Nasıl Kurulur?

Cod emulatör hilesini kullanabilmek için tabi ki ilk önce cod emulatörü indirmeniz gerekiyor 😊  Aşağıda ki linkten tencent emulatörü indirebilirsiniz.

Cod Tencent Emulator İndirme

Eğer önceden bilgisayarınızda tencent emulator bulunuyorsa ve cod mobile’ı kurmaya çalıştığınızda hata veriyorsa, eski emulatörü kaldırın. Sonra yukarıda ki linkten güncel call of duty emulatör versiyonunu indirin.

Cod Mobil Emulatör Hile 2019 Özellikler

İnternette şuanda cod hilesine dair sadece no recoil hack paylaşılıyor. Lakin bizim hilemiz tam anlamıyla bir hile. İçinde wallhack, aimbot, no recoil, esp bulunmakta. Cod mobil emulatör hile konusunda Türkiye’de bir ilk. Oyun daha çıkar çıkmaz, hilesini paylaşan ilk Türk sitesiyiz. Cod mobil emulatör özellikleri şu şekilde:

  • Wallhack
  • Aimbot: İki özellik şeklinde bulunmakta. Birisi assist (yardım) diğeri ise headshot. Ben aim yardımı özelliğini açmanızı sizlere tavsiye ederim.
  • Esp
  • No Recoil: Tepmeyi sıfıra indiriyor. Lakin şuanda bu özelliği kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Ban yiyebiliyorsunuz. Lakin diğer özelliklerde böyle bir sıkıntı yok.

Call Of Duty Emulator Hack Nasıl Kurulur?

Dostlar, öncelikle setup dosyası ile kurulumu gerçekleştirin. Fakat hileyi hemen başlatmayın. Tencent ile oyunu açtıktan sonra cod emulator wallhack hilesini başlatmanız gerekir. Yukarıda verdiğim cod mobil emulatoru kullanarak oyunu girdikten sonra oyunu aşağı alın. Masaüstüne gelen “CodMM_D3D” kısayoluna tıklayın. Ekranın sağ alt kısmında bir pencere çıkacak. Orada ki dolum tamamlandıktan sonra “successful” yazısı gelecek. Ardından call of duty’ye dönüş yapın ve insert tuşuna basın. Tüm özellikler aktif olacaktır. Cod mobil hilesini durdurmak isterseniz tekrar insert tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Cod Emulator Wallhack Yakalanma Riski Var mı ?

Hayır arkadaşlar, oyun daha çok yeni ve anti hile sistemini aşması gerçekten çok kolay. Kısa dönemde bu call of duty mobil emulator hilesinin çalışmama veya yakalanma ihtimali yok. Anti hile sistemini güncellemeleri çok uzun süreleri alacaktır. Bu yüzden bu cod mobil hilesini uzun bir süre yakalanmadan kullanabilirsiniz.

İndirme Linki 1

Şifre: hilecin

6 thoughts to “Call Of Duty Mobile Emulator Hack | Cod Mobile Hile Wallhack ve Aimbot”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.