Cod Mobile Emulator Vip Hile | Call Of Duty Hack Full Sürüm 2019

Cod mobil emulator hile 2019’un yeni versiyonu çıktı. Call of duty emulator hack bir önce ki hile ile benzer. Fakat eskiden paylaştığımız cod mobil hile, Call of Duty’nin güvenlik sistemini güncellemesiyle beraber fixlendi. Yani çalışmaz hale geldi. Lakin cod emulator hile 2019 v2 problemsiz olarak çalışıyor. Cod emulator hile sayesinde oynanış çok kolay bir hale geliyor. Call of duty emulator wallhack özellikleri sayesinde, hızlı şekilde level kasabileceksiniz. Neyse bu sefer girişi aşırı uzun tutmayacağım. Direkt özelliklere ve kurulum kısmına geçelim.

Call Of Duty Mobil Emulator Hack 2019 En Güncel Versiyon

Belirttiğim gibi bu hile, cod mobil emulator hack v1’in güncellenmiş versiyonu. Diğer paylaştığım versiyon ile hemen hemen aynı özellikler var. Bu yüzden bunları tekrar baştan yazmak istemiyorum. Onun yerine önce ki konuya göz atabilirsiniz ya da alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

Cod Emulator Hile Nasıl Çalışır, Nasıl Kullanılır?

Cod emulator wallhacki çalıştırmak bebek oyuncağı. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra masaüstüne gelen cod hack injectorune tıklayın. Oyunun .exe uzantılı dosyasını, oyunun kurulu olduğu yerden seçin. “İnject!” tuşuna basın. Ekranınızın sağ alt kısmında bir “bar” çıkacak. Bu bar dolduktan sonra call of duty mobil emulator açılır. Oyun içindeyken “insert” tuşuna basarak hileyi çalıştırabilirsiniz. Call of duty mobil emulator hack, bir mini hile. Wallhack ile aimbot hilelerini bünyesinde bulunduruyor.

Cod Emulator Wallhack Güvenli mi, Ban Yer miyim?

Vallahi açıkça call of duty mobil çıktığı günden beri bir türlü güvenlik konusundaki zaafını kapatamadı. Oyuna çok kolay bir şekilde hile çıkardılar. Zaten emulatör kısmında ise doğru düzgün hiçbir anti hile koruması yok.  Ban yeme gibi bir ihtimaliniz yok. Zaten “watch-ban” gibi bir sistemleri bulunmuyor. Hile kullandığınız çok fazla çaktırmazsanız hiçbir sıkıntı olmaz. Burada ki “çok fazla” ibaresi önemli. Çünkü yakalanmanız için cidden işin suyunu çıkartmanız lazım 🙂 Yine de içiniz rahat etmiyorsa, yedek bir hesap açıp hileyi onda deneyin. Bu sayede riski %0’a indirmiş olursunuz.

İndirme Linki 1 (Mediafire)

İndirme Linki 2 (Yandex)

Şifre: hilecin

2 thoughts to “Cod Mobile Emulator Vip Hile | Call Of Duty Hack Full Sürüm 2019”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.