CS GO Aimbot Chams Wallhack Hilesi | 11.05.2018 Güncel Hack

Selamlar, hilecin.com takipçileri. Yeni bir cs:go hack piyasaya sürüldü. Hilenin yayınlanma tarihi 10.05.2018 ve bizde bugün sizlerle bu cs:go hilesini paylaşıyoruz. Bu hilede yine diğer paylaştığımız cs go hileleri ile benzer özellikler gösteriyor. Bu hileyi mini hack olarak adlandırabiliriz. Diğerleri kadar fazla seçeneği olmamasına rağmen işe yarar özellikleri bulunuyor. Zaten içinde ki tüm özellikleri kullanacağınızı sanmıyorum. Birkaç tanesi işinizi görecektir. Tüm özellikleri aynı anda açmanız sizin içinde riskli olabilir. Tüm özellikleri aktive ettiğiniz zaman ban yeme riskiniz daha fazla olmakta. Bu yüzden hileyi kullanırken lütfen bir veya iki özelliğini aktif hale getirin ki sıkıntı yaşamayın. Bu yüzden sizi baştan peşinen uyarıyorum.

Not: İndirme linkleri yazının sonunda yer almaktadır. Ancak hileyi düzgün olarak çalıştırabilmeniz ve hilenin özellikleri kullanabilmeniz için yazıyı okumanızı tavsiye etmekteyim. Ayrıca virüstotal sonucu da en aşağıda bulunmakta.

Cs Go 2018 Hilesinin Özellikleri

  • Backtrack
  • Spinbot: Bu özelliği size tam olarak açıklamam zor. Ancak spinbotu açtığınız zaman sürekli dönerek hareket edersiniz. Videoyu izleyerek spinbotun nasıl bir şey olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz

  • Skin Changer: Skinlerinizi dilediğiniz gibi değiştirmenize yarayan bir özelliktir.
  • Legit Aimbot: Bu özelliği açtığınız zaman rakiplerinize dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz. Çünkü sıktığınız tüm mermiler head shot girecektir. Bu özelliği kullanırken size önerim ara ara açıp kapatmanızdır. Bu sayede hile kullandığınız kolay kolay anlaşılmaz.
  • Thrid person: 3. kişi kamera açısıyla oynayabilirsiniz.
  • Rank Reveal
  • Bunnyhop – AutoStrafe: Otomatik bunny ve otomatik bomba atmanızı sağlar.
  • ESP-Glow-Chams: Bunlar wallhack özellikleridir. Bu özellikleri açarsanız düşmanlarınızın nerede olduğunu görebilirsiniz.
  • Noflash – Scope Remover: Flaş bombalarından etkilenmezsiniz.

Bu hilede esas işinize yarayacak 2 özellik bulunmakta. Birisi legit aimbot, diğeri ise esp, chams özellikleri. Hileyi kullanırken tüm özellikleri açmanızı tavsiye etmem. Hepsini açarsanız ban yeme riskiniz çok yüksek olacaktır. Ayrıca vac ban’a karşıda dikkatli olun. Cs go oynarken, hile kullandığınızı çok fazla belli etmeyin.

Cs:Go hilesine ait oyun içi görüntü

Hileyi Çalıştırmak İçin Ek Programlara İhtiyaç Var Mı?

Hazırladığımız setup dosyasına, hileyi çalıştırmanız için gereken programları ekledik. Eğer bilgisayarınızda gerekli programlar yoksa, setup dosyasını çalıştırdığınızda gerekli kurulumlar setup dosyası tarafından gerçekleştirilecektir. Kurulumu yaparken bir sıkıntı yaşamamak için hilenin setup dosyasını yönetici olarak başlatmanızı ve windows defenderı kapatmanızı öneririz.

ÖNEMLİ NOT: VERDİĞİMİZ DOSYALARIN İÇİNDE İNJECTOR YOKTUR. İNJECTORLAR GENELDE VİRÜSLÜ OLDUĞU İÇİN SADECE HİLENİN DLL DOSYASINI EKLEDİK. GÜVENDİĞİNİZ BİR İNJECTORU ÇALIŞTIRARAK HİLEYİ KULLANABİLİRSİNİZ.

İndirme Linki 1

Virüstotal Tarama Sonucu

One thought to “CS GO Aimbot Chams Wallhack Hilesi | 11.05.2018 Güncel Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.