cs go wallhack 2019

Cs Go Hile 2019 Wallhack | Yeni Sürüm | CS:GO Hack Skush

Cs go hile, 2019 yılının ilk cs:go hack i karşınızda. Epey zamandır Cs:Go hilesi paylaşmadık sizlerle. 22 Ocak 2019 tarihli olan bu cs:go wall hack yapımcısı herkesin çok yakından tanıdığı OfficerX adlı coder. Bizde bu cs go hilesini yabancı forumlardan bulup sizler ile paylaşıyoruz. Cs:go hackin nasıl çalıştığına dair, geliştiricinin çektiği bir video var. O videoyu da aşağıya ekledim. Oradan cs go wallhack in tüm özelliklerini görebilir ve nasıl çalıştıklarını öğrenebilirsiniz. Yani ben size bunları yazı içinde tek tek anlatmayacağım. Sitemiz son günlerde pek aktif değil ne yazık ki. Ancak tekrardan, 2019 yılı ile birlikte aktif olarak hile paylaşımlarımıza geri döndük.  Her neyse, güncel cs:go wallhack 2019’un anlatımını ve kullanımı aşağıda yer almaktadır.

Cs Go Wallhack Hile 2019 Kurulum Ve Kullanım

BU KISIM ÖNEMLİ, LÜTFEN OKUYUNUZ

Arkadaşlar, aşağıda yer alan linklerden hileyi indirip kurduktan sonra oyuna giriş yapıyoruz. Fakat cs go hilesini bu aşamada başlatmayın. Oyuna girdikten sonra başlatınız. Cs:go hile 2019 açılış ekranında sizden kullanıcı adı ve şifre isteyecek. Aşağıda ki kullanıcı adı ve şifreyi kullanabilirsiniz:

kullanıcı adı: kukuklax

şifre: 482387419129

Eğer bu hesap işe yaramazsa, cs go wallhack hile de register butonu var. O buton ile kayıt olabilirsiniz.

cs go hile 2019 giriş ekranı

Cs:go wallhack tamamen menülü bir hiledir. Gayet rahat bir şekilde menüden istediğiniz özellikleri açıp kapatabilirsiniz. Özelliklerin ne işe yaradığı vb. konuları, aşağıya eklediğim videoyu izleyerek anlayabilirsiniz.

Cs:Go Wallhack Ocak 2019 Skush Versiyonda Bulunan Özellikler:

Burada bazı önemli özellikleri listeledim. Hilenin içinde bu özelliklerden çok daha fazlası bulunuyor. Cs:go skush public versiyonun başlıca özellikleri şu şekildedir:

  • Wallhack (Esp ve chams adıyla geçmekte)
  • Aimbot
  • Skin Değiştirici: Cs:go silahlarınızın skinlerini değiştirebilirsiniz. Fakat bu skinleri karşınızda ki oyuncular görmez. Sadece siz göreceksiniz.
  • Recoil: Kullandığınız silahların geri tepme oranını azaltır. Ancak tepme oranları sıfırlanmaz. Yani dümdüz ateş etmezsiniz, fakat yüksek oranda isabetiniz artar.
  • Fast Reload
  • Fast Sniper
  • Mesaj Spammer: İstediğiniz mesajı durmadan yollar
  • Bunnyhop

Ve daha pek çok özellik var. Bu özellikleri videodan öğrenebilirsiniz.

cs go wallhack 2019

cs go hilesi wall menü d3d skush

Takıldığınız herhangi bir kısım olursa, lütfen sormaktan çekinmeyin. Yeni cs:go hileleri için web sitemizi takipte kalın. Paylaşımlarımıza hız vererek devam edeceğiz. İyi oyunlar dileriz 🙂

RAR ŞİFRESİ: hilecin

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

12 thoughts to “Cs Go Hile 2019 Wallhack | Yeni Sürüm | CS:GO Hack Skush”

  1. ya hile çok güzel ama biraz karışık tüm özelliklerini tam yapamadım ama sağol hilecin kardeş csgo hack bekliyorum yine

  2. ARKADAŞLAR ŞİFRE HİLECİN LİNK 1 YADA 2 fark etmez hangisi çaılışırsa 1 çalışmazsa 2 yi indireceksiniz bu kadar basit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.