CS GO Hile 2020 | Esp Wallhack ve Aimbot Bedava Güncel Hack

Cs go hile 2020 yılına girerken yeni özellikleri ile sizlerle buluşuyor. Cs:go hilelerinin fixlenme hızı son günlerde arttı. Artık valve çok daha hızlı güncellemeler ile cs go hackleri engelleyebiliyor. Genelde piyasaya çıkan hileler kısa bir süre sonra deaktive oluyor yani çalışmaz hale geliyor. Counter strike global offensive hilelerini paylaşmaya da tam bu sebepten ara vermiştik. Sizler ile hemen fixlenen bir cs go hilesi paylaşmak istemedik. O yüzden düzgün bir cs go wallhack çıkana kadar bekledik. Bu konuda paylaşacağımız cs go hilesinde fixlenme durumu yok. Uzun süre boyunca sıkıntısız şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca cs:go hack rekabetçi ve battleroyale modunda da çalışmakta. Oyunun tüm modlarında çalıştırılabiliyor.

Cs Go Wallhack Ve Aimbot Özellikli Hilenin Çalıştırılması

Bu counter strike global offensive hilesinde menü sistemi bulunmamakta. Yani kısayol tuşları ile wallhack ile aimbot özelliğini açıp, kapatabilirsiniz.

  • Wallhack (Esp) Kısayol Tuşu: F9
  • Aimbot: F8

Cs go hile en son güncel versiyonun çalışması için driverların güncel olması gerekmekte. Özellikle ekran kartı driverınızın güncel olması son derece mühim. Aksi halde hile için uyumluluk sorunu yaşayabilirsiniz.

Cs Go Hile 2020 Hangi Sistemlerde Çalışır?

Counter strike global offensive hile 2020 sadece windows7 ve Windows10 sistemlerde çalışmaktadır. Ne yazık ki hilenin, win8 ile uyumluluğu bulunmuyor. Lakin win8 bir bilgisayara sahipseniz, Cs go hilesinin exesine sağ tık yaparak uyumluluk modu ile çalıştırı seçebilirsiniz.  Uyumluluk modunu kullanarak hileyi açarsanız, çalışacaktır.

Kurulum kısmına gelirsek ise, diğer paylaştığımız cs:go hileleri ile benzer bir kuruluma sahip. Cs:go wallhack hilesini rar uzantılı bir dosya halinde indiriyorsunuz. Daha sonra içinden çıkan setup ile kurulumu gerçekleştirip, hileyi çalıştırıp oyuna giriyorsunuz. Yukarıda paylaştığım hile özelliklerini açan (wallhack ve aimbot) tuşları kullanarak aktif hale getiriyorsunuz. Cs:go hack server bağlantısına sahip olduğu için antivirüs programları virüs olarak görebilmekte. Antivirüsünüzü devre dışı bırakarak çalıştırmanızı öneririz. Antivirüsler, cs go hile 2020’nin server bağlantısı kestiği için hile oyuna inject olamıyor.

Size cs:go hile 2020 ile ilgili anlatacağım şeyler bu kadar. Kafanıza takılan bir soru veya problem olursa yorum yazmaktan çekinmeyin.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2 (Alternatif Link)

Şifre: hilecin

3 thoughts to “CS GO Hile 2020 | Esp Wallhack ve Aimbot Bedava Güncel Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.