CS GO Hile 2020 Mayıs – Online Wallhack Duvar Görme

Counter Strike Global Offensive benim oynamaktan çok zevk aldığım bir oyun. Zaten hilecinde ilk paylaştığımız hilelerden bir tanesi de CS GO wall hack hilesi. Aslında CS GO hile 2020 Mayıs versiyonunu yayınladığımızı zannediyordum. Fakat biraz göz atınca CS GO wall hack hilesinin hala dosya arşivimizde olduğunu fark ettim. Hemen konuyu hazırlamaya koyuldum ve bugün sizlerle CS GO kafadan vurma aim bot hilesini paylaşıyorum.

Kurulum kısmını okumak istemiyorsanız, indirme linklerini en sonda paylaştım. O linklerden hemen counter strike global offensive hilesini indirebilirsiniz.

CS GO üzerinde herhangi bir ek indirme yapmadan kullanabileceğiniz ücretsiz CS GO hile 2020 Mayıs bilgisayar versiyonunu sunmaktan mutluluk duyuyorum. CS GO hilesi tamamen özelleştirilebilen ve bütün özellikleri kusursuz bir biçimde çalışan bir hile paketi. Bu sefer uzun uzun yazmayacağım ve sizleri görseller aracılığı ile bilgilendireceğim. Kullanım için gerekli talimatları da yine görsel olarak paylaşıyorum.

Cs Go Wallhack 2020 Mayıs Özellikler

Hilenin tertemiz özellikleri var. Oto bunnyhoptan tutun, esp ve wallhacke kadar. Aimbot gibi çok sevilen özelliklerde var. Hilenin bütün özelliklerini görmek için aşağıda paylaşmış olduğum videoya bir göz atın, isterseniz:

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.