Cs Go Hile 2020 Mart – CS GO Rekabetçi Wallhack

CS GO hile 2020 Mart rekabetçi modu ile uyumlu sürüm çıktı. Counter strike global offensive hilesini rekabet modunda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca CS GO hilesi, yani wall hackin dangerzone modu ile de uyumluluğu bulunuyor.  Counter-strike global offensive hilesinin özelliklerini aşağıdaki bir başlık altında aktardım. Fakat gerçekten, yine de çok ama çok fazla özellik bulunuyor. Yaklaşık 4-5 tane farklı hile özellik menüsü var. Pek tabi durum böyle olunca da hepsini yani tüm özellikleri yazmayı tercih etmedim. Eğer CS GO hile 2020 Mart tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazının en altında bulunan videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

CS GO Wall Hack 2020 Bedava Güncel Hile Nitelikleri

Bildiğiniz gibi tüm CS GO hilelerinin olmazsa olmazı wall hack ve aimbottur. E zaten bu özelliklerde yani klasik olarak nitelendirebileceğimiz counter strike global offensive hile ayarları bu versiyonda da yer alıyor. Fakat bu klasik özelliklerinin yanında pek çok daha fazla özelliği de var. Para hilesinden, skin değiştirmeye kadar farklı farklı hileler programın içinde yer almakta. Yine paylaştığım counter strike global offensive hile videosunda bu ve benzer bütün ile özelliklerini göreceksiniz.

CS GO Wall Hack Hile 2020 Mart Ücretli Mi?

Daha önce paylaştığımız hileler gibi elbette ki bu da tamamen ücretsiz. İnternette arama yaptığınız zaman pek çok ücretli olarak satılan CS GO hilesine denk gelebilirsiniz. Biz bunları katiyen almanızı önermiyoruz. Hile ücretsiz olarak paylaşılması gereken bir şeydir. Zaten oyuna para harcayamayan insanlar hile kullanıyor. Sizlerle paylaştığımız hilelerin her zaman ücretsiz olacağı konusunda söz verebiliriz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

şifre: hilecin

Counter strike global offensive hilenin ayarlamalarını yapmak için videoyu izlemenizi önermekteyim. Video sayesinde, ayarlamaları nasıl yapacağınız net bir biçimde anlayabileceksiniz. İndirme linkleri ve şifre bilgisi de en son kısımda yer almaktadır. İyi oyunlar dileriz.

One thought to “Cs Go Hile 2020 Mart – CS GO Rekabetçi Wallhack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.