Cs Go Wall Hack güncel

Cs Go Wall Hack – AimBot – Esp Güncel Hile 25.02.2018

Merhaba değerli ziyaretçiler, “HileCin” ailesi olarak yayın hayatımıza başladık. Sizler ile paylaşacağımız ilk hilemiz Csgo Wall Hack olacak. Hile şuanda çalışmaktadır. Herhangi bir fix durumu yoktur. Hile fixlendiği taktirde sizlerle yenisini hemen paylaşacağız. İsterseniz gelin csgo hilesinin özelliklerinden biraz bahsedelim.

CsGo Wall Hack’in Özellikleri Nelerdir?

Hile menüsünün görsellerini aşağıya ekleyeceğiz. Csgo hilesinin birçok özelliği bulunmakta. Hilenin içinde bulunan tüm özellikler şöyle:

Aim Asist: Bu özellik aim bot anlamına gelmekte. Bu özelliği aktive ettiğiniz taktirde çok daha rahat nişan alabilecek ve hedeflerinizi ıskalamayacaksınız.

Chams: Chams özelliği wallhackin bir diğer adıdır. Bunu açtığınız taktirde düşmanlarınızı farklı bir renkte görebileceksiniz. Düşmanınızı hangi renkte görmek istiyorsanız bu ayarı hile menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

Crosshair: Sniper silahlarını kullanırken crosshair özelliği çok işinize yarayacaktır. Bildiğiniz üzere sniper silahlarında imleç yani crosshair yok. Ancak bunu açtığınız zaman ekranda bir imleç beliriyor. Bu sayede dürbünü kullanmaya gerek kalmadan düşmanlarınızı kolay bir şekilde vurabilirsiniz.

No Flash: Atılan flash bombaları sizi etkilemeyecektir.

No Smoke: Sis bombası fırlatıldığı zaman bu bombadan çıkan sisi görmeyeceksiniz. Yani sisten etkilenmeyeceksiniz. Csgo’da rakiplerinize göre büyük bir avantaj elde etmiş olacaksınız.

Hilenin çok fazla özelliği bulunduğu için hepsini buraya yazmıyorum. Eklediğim görsellere bakarak csgo hilesinin tüm özelliklerini görebilirsiniz.

Csgo Hile Menüsü 25.02.2018:

csgo wall hack 25.02.2018

csgo aimbot güncelcsgo weapon hackcsgo chams hack

Gördüğünüz üzere csgo hile menüsü bu şekilde. Bu resimlerden ayrıntılı bir şekilde tüm özellikleri görebilirsiniz.

Csgo Wall Hack Nasıl Çalıştırılır?

Bu kısmı önemle okumanızı rica ediyorum. Çünkü herhangi bir hata yaparsanız hile çalışmayabilir.

  • İlk olarak verdiğim linkten csgo wallhack’i indirin.
  • Daha sonra inen rar dosyasının içinde ki dosyaları dışarı çıkartın.
  • CS:GO’yu açın.
  • İnject.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
  • Hilenin menüsünü insert tuşu ile açıp kapatabilirsiniz.

Eğer hileyi çalıştıramazsanız mutlaka yorum atın. Yorumda sorununuzu ayrıntılı bir şekilde belirttiğiniz taktirde sizlere yardımcı olabiliriz. Hileyi bizzat test ettik ve çalışıyor. Ancak bazı bilgisayarlarda uyumluluk sorunu yaşayabilmekte. Bu tarz uyumluluk sorumlarını gidermek için birkaç işlem yapmak gerekiyor. İlerleyen yazılarımızda csgo hileleri için genel bir rehber hazırlayacağız. Bu rehber sayesinde çalışmayan hilelerin neden çalışmadığını ve problemlerini anlayarak, csgo hacklerini çalışır hale getirebileceksiniz.

İndirme linkleri ve virüs total sonucu aşağıdadır. Linkler kırık ise yorumda belirtmeniz rica olunur, hemen güncellenecektir.

Hileyi İndirmek İçin Tıklayın

Alternatif İndirme Linki

Virüs Total Sonuçları İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.