Cs Go Wall Hack Mart 2019 | Meteor Versiyon Ekstra Hile

Cs go hile 21 Mart 2019 meteor versiyon multi wall hack 1 saat önce yapımcısı tarafından paylaşıldı. Sizinle paylaştığımız bu Cs Go hilesi public bir hack değil. Yani herkese açık olarak paylaşılmadı. Vip bir Counter Strike global offensive hilesidir. Bu yüzden fixlenme ve ban yeme ihtimali çok düşük. Cs go hackini kullanabilmeniz için kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız lazım. Gerekli olan hesap bilgilerini yazının alt kısmında sizinle paylaştım. Dediğim gibi bu bir vip hile, bu yüzden de kullanıcı adı ve parola istiyor. Ayrıca bu hesapları sık sık güncellememiz gerekiyor. Bu yüzden eğer verdiğimiz kullanıcı adı ve parola işe yaramamaya başlamışsa, konumuzu tekrar ziyaret edip yeni id bilgilerini öğrenebilirsiniz. Her neyse artık geçelim cs go hile mart 2019 özelliklerine.

Cs Go Wall Hack Hilesi 2019 Mart Özellikler

  • Wall Hack: Duvardan adam görme hilesi
  • Aimbot: Otomatik nişanlama hilesi
  • Esp: Düşman konum bilgi hilesi

Arkadaşlar counter strike global offensive 2019 mart meteor sürüm hilesinde çok az özellik bulunuyor. Bunun yanı sıra vip hack. Yani ban yama ihtimaliniz neredeyse 0. Fixlenme gibi bir sıkıntı asla olmaz. Çünkü zaten cs go hackin yapımcıları otomatik olarak hileyi güncelliyorlar herhangi bir fixlenme durumunda. Ancak hileyi kullanmanız için size verdiğim “id” yasaklanabilir. Bu durumda yeni “id”yi zaten sizlerle paylaşacağım.

Counter Strike Global Offensive Vip Hile Mart 2019 Kullanıcı Bilgisi

id: fiduuvz29

şifre: supnat8282alt

Bu yukarıda ki hesap ile hileye giriş yapın. Zaten cs go hile 2019 mart’ı başlattığınız zaman karşınızı id ve şifre soran bir ekran gelecektir. Bu ekrana yukarıda ki bilgileri girin. Eğer girmeyi başaramazsanız yorum atın, size yardımcı olalım.

Cs Go Hile Aimbot 2019 Kullanım Tuşları

  • Pgup tuşu ile wallhack ve esp aktif hale gelir.
  • PgDn tuşu ile aimbot aktif hale gelecektir.
  • İnsert tuşu ise cs go hilesini sonlandırır. Yine insert tuşuyla tekrar hacki aktif hale getirebilirsiniz.

Cs go hile mart 2019 hakkında tüm yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi yorumlara bekliyoruz. Lütfen bizi takipte kalmayın unutmayın. Yeni ve farklı online oyun hileleriyle görüşmek üzere.

İndirme Linki 1

Alternatif Link

Rar Şifresi: hilecin

2 thoughts to “Cs Go Wall Hack Mart 2019 | Meteor Versiyon Ekstra Hile”

  1. harika olmuş harika oyundan atma vs gibi bir problem hiç olmadı. önce ki csgo hilelerinde oyundan atma problemi yaşıyordum bu süper çalışıyor admincim eline sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.