Cs go wallhack hilesi 2018 temmuz

CS GO Hile | Wallhack Chams Hilesi | 22.07.2018 – Güncel

Cs go wallhack 2018 hilesi paylaşımlarıyla devam ediyoruz. Bundan önce ki konuda da cs:go hilesi paylaşmıştık. Bugünde, tekrardan bir cs go hilesi paylaşıyoruz. Önce ki paylaştığımız glow hackin yeni sürümü. Yine içinde tek bir özellik bulunmakta bu da esp özelliği.

HİLE 24.07.2018 TARİHİ İLE GÜNCELLENMİŞ VE ÇALIŞMAKTADIR

Cs Go Wallhack 2018 Hilesinin Özellikleri Nelerdir?

Aslında bu cs go wallhack i daha önceden sizlerle paylaşmıştık. Daha önce ki paylaştığımız cs go hilenin aynısı. Ancak bu tabi ki güncellenmiş versiyonu ve 22 temmuz 2018 tarihi ile çalışmakta. Öbür konuda da anlattığımız gibi bu cs:go hilenin tek özelliği “glow esp” dir. Yani bir nevi wallhack diyebiliriz. Bunun dışında başka hiçbir özelliği bulunmuyor ancak sadece bu özellik bile çok işe yarıyor. Tüm rakip takımın yerini görebiliyorsunuz.

Wallhack’in Kurulumunu Nasıl Yaparım Ve Nasıl Çalıştırırım?

Hilenin kurulumunu gerçekleştirmek son derece basit. Verdiğimiz linkten hileyi indirin, setup ile kurulumu gerçekleştirin. Böylece kurulumu gerçekleştirmiş olursunuz. Cs:go hacki çalıştırmak için ise izlemeniz gereken yollar şunlar:

  • CS:GO ‘yu normal bir şekilde başlatın.
  • Hileyi ise “yönetici” olarak başlatın.
  • Hileyi başlatmadan önce güvenlik programlarınızı kapatırsanız iyi olur. Güvenlik programları her zaman olmasa bile bazen cs go wallhackin çalışmasını önleyebilmektedir.
  • F9 ile “glow” özelliği açılıp kapatılabilmektedir.
Cs:go glow hilesi wallhack 2018
Cs:go glow hilesi wallhack 2018

Cs Go Glow Esp Hilesinin İçinde Virüs Var Mı?

Hayır, kesinlikle içinde virüs bulunmamaktadır. Fakat daha önce ki eski konumuzda da belirttiğimiz üzere bu hile WMProtect adlı yazılım ile şifreleniyor. Yani kodlar şifrelenmiş durumda. Antivirüs programları ise şifrelenmiş source kodlarıyla karşılaşınca, yazılımın zararlı olabileceği uyarısı veriyor. Hilenin içinde virüs göre antivirüs yazılımları tamamen bu sebepten uyarı vermekte. Fakat tabi ki de karar size kalmış durumda. Eğer içinize sinmiyorsa cs go hile yi kullanmayabilirsiniz.

Not: Arkadaşlar hilenin bir güncelleme sayacı bulunmaktadır. Bu sayacı kullanarak hileye ne zaman güncelleme geleceğini görebilirsiniz. Sayaca ulaşmak için tıkla

Ban Riski Var Mı?

Arkadaşlar, her cs go hilesinde ban riskiniz vardır ve evet bu hilede de ufakta olsa bir ban riski bulunuyor. Açıkçası bu program kodsal açıdan sıkıntı yaratmaz. Ancak kullanım açısında sıkıntı doğabilir. Yani eğer hack kullandığınızı diğer oyunculara hissettirirseniz onlar sizi şikayet edebilirler. Onun dışında hile kullandığınız belli değilse ban yeme riskiniz çok düşüktür.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL TARAMA SONUCU

One thought to “CS GO Hile | Wallhack Chams Hilesi | 22.07.2018 – Güncel”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.