Cs go wallhack hilesi ağustos 2018

Cs Go Wallhack + Triggerbot Hilesi | 08.08.2018

Cs go hile 8 ağustos 2018 wallhack ve trigger bot hilesi geldi. En son paylaştığımız cs go hilesi fixlendi. Şimdi ise yeni bir cs go hilesi paylaşıyoruz. Hilenin içinde triggerbot ve wallhack var. Triggerbotun değerleri sizin istediğinize göre ayarlanabiliyor. Aşağıda olması gereken ayarları belirttik.

Cs Go Hilesi 2018 Özellikleri Nelerdir?

Bu hilenin iki adet özelliği bulunmaktadır. Bir tanesi triggerbot diğeri ise glow esp. Bu glow esp dediğimiz şey wallhack anlamına gelmektedir. Daha önce ki paylaştığımız hilelerde de bulunan özellik bu glow esp olmaktaydı. Yani daha önceden kullandığınız bir özellik.

Cs Go TriggerBot Ayarları Nasıl Olmalı ?

Legit ayarını 150-200 civarında ayarlayın.

Rage ayarını ise 1 olarak ayarlayın.

Bunlar bizim önerdiğimiz değerlerdir. Tabi ki bu cs go hilesine istediğiniz değerleri atayabilirsiniz. Ancak hilenin en verimli kullanımı yukarıda ki değerler ile olmaktadır.

Hilenin Kullanımı Nasıl Olacak?

Setup dosyası ile kurulum yaptıktan sonra, hileyi başlatın ve entera basarak cs go wallhack i aktif edin. Tek yapmanız gereken bu kadar. Ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

Cs Go Wallhack ve TriggerBot’u Nasıl Kuracağım?

  • Aşağıda ki dosya tc linkinden hilenin kurulum dosyasını indirin.
  • Hilenin setup dosyasını indireceksiniz.
  • Setup dosyasını mutlaka “yönetici olarak başlatın”
  • Cs go wallhack setup dosyasının kurulumu biraz uzun sürebilmekte, dosyayı kapatmayın ve kurulmasını bekleyin.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra hileyi açın ve entera basarak hileyi aktif hale getirin.

NOT: Menüyü açmak için insert tuşuna basın. Eğer insert tuşu ile aktif olmazsa f9 tuşunu kullanın.

Bu cs go hilesi daha önce paylaştığımız hilelerden bir tanesi. Ancak güncellenmiş versiyon ve bizim son yaptığımız kontrollere göre de çalışmakta. Cs go hile çalışmaz duruma gelirse lütfen bu durumu yorumlar ile bize belirtin. Bizde hileyi tamir edip, çalışır duruma getirerek tekrar yayınlayalım. Hileyi her an test etme fırsatımız olmuyor, bu yüzden cs go wallhacke dair deneyimlerinizi bizimle paylaşmanız çok önemli. Ancak bu sayede hileyi güncel tutabilir ve yenileyebiliriz.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL TARAMA SONUCU

Bu cs go wallhack + triggerbotu denedikten sonra hileyi nasıl bulduğunuzu ve kullanırken ne gibi sorunlarla karşılaştığınızı bize bildirirseniz seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.