CSGO HİLE 2020 | Aimbot Glow Wallhack Radar Hack [GÜNCEL]

Counter strike global offensive için yeni hileler gelmeye devam ediyor. Bir önce paylaşmış olduğumuz cs go hile 2020 paketi sizler tarafından oldukça ilgi gördü. Bizde bu durumda güncel olan fixlenmemiş yeni versiyonu paylaşmak istedik. Cs:go hacklerinde banlanma sıkıntıları var. Yüzlerce hile yayınlanmasına rağmen sizlerle hepsini paylaşmıyoruz. Banlanma problemi olmayan hilelere öncelik veriyoruz ve onları sizler ile paylaşıyoruz. Hile kullandığınızın fark edilmemesi için yapmanız gereken ayarları da anlatacağız.

Setup nasıl yapılacak diyorsanız lütfen aşağıdaki talimatları okuyun:

CS:GO Hile 2020 Wallhack, Glow Özellikleri:

Aimbot Yardımcısı RAGE:

Bu aimbot özelliği daha çok bir yardımcı işlevinde çalışmakta. Doğrudan nişan almak yerine sizin nişan almanızı kolaylaştırıyor, hassasiyeti ayarlıyor ve ufak kaydırmalar yapıyor. Böylelikle şikayet edilme/bildirilme problemi ortadan kalkıyor. Yani hileyi kullandığınız anlaşılmıyor.

El Bombası Yardımcısı:

Attığınız el bombasının nereye düşeceğini ve hangi alanı etkileyeceğini size gösterir. Böylelikle %100 efektif bir şekilde el bombası atabilirsiniz.

Tetikleyici/TriggerBot

Crosshair yani ekranınızın ortasındaki + işareti düşmana doğrulduğu anda silahınızın otomatik ateşlenir. Özellikle refleksleriniz zayıfsa çok işe yarayacak bir seçenektir.

Headshot Aimbot:

Doğrudan kafayı hedeflersiniz. Bu cs go hile özelliğini kullanmanızı önermemekteyim. Ban yeme ihtimalinizi arttırır. Sadece çok gerekli ve stratejik anlarda açısınız.

Kutu Esp:

En eski ve en yaygın counter strike global offensive hile özelliklerinden bir tanesi. Düşmanı kutucuk ile işaretler ve yerini tespit edebilmenize olanak sağlar.

Glow Esp: (Wallhack)

Rakip oyuncuları daha parlak gösterir. Duvar arkasından da görebilirsiniz. Renk ayarını, hilenin menüsünden isteğinize göre seçebilirsiniz.

Radar Hack:

Ses kasmaktan bıktınız mı? O zaman bu radar hack özelliğini açın. Herkesi mini mapte görebilirsiniz. Ayrıca wallhacke göre tespit edilme riski daha azdır. Çünkü duvar izlemezsiniz, tüm olayları mini mapten görürsünüz. Sizin oyununuzu izleyen birisinin hile kullandığınızı anlaması oldukça zorlaşır.

CS:GO Hile Mediafire Linki

Cs Go Hack Yandex Linki

Şifre: hilecin

Merak ettiğiniz sorular varsa yorum atmaktan çekinmeyin. Cs:go hileleri ile birlikte oyundan çok daha fazla zevk alacaksınız. İyi oyunlar dileriz 😊

One thought to “CSGO HİLE 2020 | Aimbot Glow Wallhack Radar Hack [GÜNCEL]”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.