CS:GO Hile Ücretsiz Wallhack Aimbot | 21.09.2018

Cs:go hile wallhack ücretsiz olarak sizlerle. Nispeten diğer hile programlarına göre daha az özelliği bulunmakta. Bu hile public yani bedava bir hiledir.  Bu yüzden de az da olsa ban riski bulunmaktadır. Bu konuda ki uyarımı baştan yaparak counter strike global offensive wallhack eylül 2018 konumuza giriş yapalım.

Cs Go Triggerbot Wallhack Özellikleri Nelerdir?

Cs:go hilesinin 4 adet güzel özelliği bulunmaktadır. Bu cs go özelliklerinin ne olduğunu ve ne işe yaradığını aşağıda anlattık.

  • Healt Glow Esp: Düşmanlarınızın nerede olduğunu ve kaç canları kaldığını görebilirsiniz. Bildiğiniz wallhack yani.
  • Radar Hack: Düşmanlarınızın yerleri radarda gözükür. Wallhackten biraz daha farklıdır. Hile kullandığınızın anlaşılması zor olur. Bunun sebebi ise düşmanları duvar arkasından görmediğiniz için, sizi izleyen kişiler hile olduğunuzu pek anlamaz. Hareketleriniz çok daha doğal gözükür. Bu özellik ile düşmanınızın tam yerini bilmeseniz bile konumunu anlayabilirsiniz.
  • Bunny Hop: Otomatik olarak bunny yapmanızı sağlar.
  • Triggerbot: Bu cs go hile özelliği ise aimbota benzerlik gösterir. Fakat aimbottan da farklı çalışmaktadır. Mouse imleci düşmanın üstüne geldiği anda otomatik olarak ateş etmeye başlar. Anlaşılması zor bir hiledir.

Not: Bu arada triggerbot özelliği bazen sıkıntı çıkartmaktadır. Bilginiz olsun. Ara sıra hata verebilmektedir.

Cs Go Hilesi Eylül 2018 Nasıl Başlatılır?

  1. Yine diğer hile işlemlerinde olduğu gibi indirin ve kurulumu gerçekleştirin.
  2. İlk önce csgo.exe’yi başlatın yani oyunu açın.
  3. Ardından ise hileyi başlatın.

Evet, gördüğünüz üzere hileyi çalıştırmak bu kadar basit. Ekstra olarak hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Genellikle paylaştığım tüm oyun hilelerinin videolu kanıtını koyuyorum. Fakat şuan bilgisayarımda ki sıkıntıdan ötürü video çekemiyorum arkadaşlar. Bu yüzden video kanıtı koyamadım. Hile ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen yorum atarak bize bildirin. Hilenin fixlendiğinden haberimiz olsun ki konuyu güncelleyebilelim.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

VİRÜSTOTAL SONUCU

4 thoughts to “CS:GO Hile Ücretsiz Wallhack Aimbot | 21.09.2018”

  1. Adminim cs go dan daha çok hile bekliyoruz hepsi sorunsuz ama bildiğin gibi çabuk fix yiyolar şöyle 2-3 günde bir güncellersen dadından yinmezzz 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.