CS:GO Hile Wallhack Haziran 2019 | Cs Go Yeni Sürüm Hack

Cs:go hilesi bekleyenler için güzel bir haberimiz var. Cs go hile haziran 2019 geldi. CS:GO çıkalı yıllar olmasına rağmen oyun hala son derece popüler. Geçtiğimiz günlerde de oyunun bedava olması ardından pek çok yeni oyuncuda cs:go oynamaya başladı. Tabi bu yüzden de hile arayışları arttı. Artık çıkan hileler hemen fixleniyor. Lakin yeni paylaşacağımız cs go wall hack hile 2019 ile oyunun keyfini çıkartacaksınız. Yeni cs:go hack ve hilelerinin gelmesini istiyorsanız lütfen bize yorum atın. Artık lafı daha da fazla uzatmadan cs go hile 2019 haziran wallhack anlatımına geçelim.

Counter Strike Global Offensive Hile 2019 Türkçe Yeni Özellikler Neler?

Bir iki aydır yeni cs go hilelerini paylaşmıyordum. Diğer oyunlara daha çok odaklanmıştım. Fakat son günlerde bu konuyla ilgili çok fazla mail ve istek almaya başladım. Tabi hemen yepyeni bir cs go wallhack 2019 ile karşınızdayım. Şimdi gelelim cs:go hack 2019 özelliklerine.

  • Wallhack: Bu özellik zaten olmazsa olmazımız 🙂
  • Esp
  • Chams
  • Aim Yardımcısı: Aim assist adı ile cs:go hilesinin içinde yer almaktadır. Direkt kafadan vurmaz. Fakat aiminizi düzelterek çok isabetli atışlar yapmanıza olanak tanır.
  • Bunyb: Otomatik olarak bunny yaparsınız. Bunny yapmak çok kolaylaşır. Böylece vurulma riskinizi yüksek oranda azaltırsınız.
  • Fast Switch: Cs:go silah değiştirirken bekleme süresi olmaz. Silahınız anında değişir.
  • Reload Time: Şarjör değiştirme hızınızı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Cs go hilesinin menüsünden istediğiniz süreyi seçebilirsiniz.

Özelliklerden bunlardan ibarettir. Açıkçası cs go için bir çok farklı hile çıkıyor. Lakin bunlar genellikle 1-2 gün sonra fixleniyor. Bizde bu durumdan dolayı az paylaşalım fakat öz paylaşalım diyoruz. Hemen fixlenmeyecek cs:go hilelerini sizlerle paylaşıyoruz. İndirme linkleri ve rar şifresi yazının en altında yer almaktadır.  Yeni counter strike global offensive hileleri için yorum yapmayı ve sitemizi takip etmeyi unutmayın.

İndirme Linki 1

Şifre: hilecin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.