cs:go hile 2019

CS:GO Hilesi 2019 Nisan | Wall Hack ve Glow Esp

Selamlar, cs go hile 2019 nisan ayı simple wallhack ve esp sizlerle. Counter strike global offensive oyununa çıkan hileler ne yazık ki çok çabuk fixleniyor. Bu yüzden eski paylaştığımız cs:go hileleri çalışmıyor olabilir. Bende şimdilik idare etmesi için basit fakat kullanışlı bir cs go hack buldum. Wallhack ve glow esp özelliklerini içerisinde barındırıyor. Şuan nisan ayı itibariyle çalışmaktadır.

Cs Go Hile Nisan 2019 Güncel Özellikleri

Bu cs go hilesinin içinde sadece wall hack ve glow esp özellikleri bulunmaktadır. Fazla özelliği olan hileler ne yazık ki hemen fixleniyor. Bu yüzden sizlerle az özelliği olan basit bir cs:go hilesi paylaşıyoruz. Daha uzun süreler bu hileyi kullanabilirsiniz.

Cs Go Wall Hack 2019 Hakkında Sorular

S: Hile neden danger-zone (tehlikeli bölge) çalışmıyor?

C: Bu cs:go hilesi sadece rekabetçi ve benzeri oyun modlarında çalışmaktadır. Geliştirilme aşamasında buna göre planlanmıştır.

S: Faceit Client veya server side anti-cheat ile çalışır mı?

C: Bunun cevabını bende bilmiyorum. Lakin doğrudan VAC’i desteklemekte. Diğer anti hile sistemleri ile test edilmedi.

S: Antivirüsüm cs:go esp hilesini virüs olarak algılıyor?

C: Cs go hilesi 2019’un kodları “VMProtect” ile korunmaktadır. Bu yüzden anti-virüsler bu csgo hilesini virüs olarak algılayabilmektedir. Kullanıp, kullanmamak size kalmış.

Counter Strike Global Offensive Hack 2019 Nasıl Çalıştırılır?

Kurulum dosyası ile yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra, hilenin kısayolu ile hileyi çalıştırın. Oyuna girin ve oyun modunu seçin. Oyun başladıktan sonra “f9” tuşu ile cs:go hilesini aktif hale getirebilirsiniz.

İndirme Linki 1

Alternatif Link 2

RAR ŞİFRESİ: hilecin

2 thoughts to “CS:GO Hilesi 2019 Nisan | Wall Hack ve Glow Esp”

  1. Cok guzel olmus yapanin emegi gecenin ellerine saglik bazi uygulamalari yuklemek zor oluyor kabul etmiyor ama bu basit ve kullanisli hep boyel uygulamaar gelir umarim iyi gunlet

  2. inş virüs yoktur abi yan hesaptan globala aksmayı düşünüyom hile belli etmiceğimi inanıyorum wall açıcam sadece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.