cs go wall hack 2018

CS:GO Pro Wall Hack | Aimbot | Skin Hack 28.03.2018

Merhaba değerli hilecin.com takipçileri,

Diğer projelerimizin yoğunluğu nedeni ile bir süredir ne yazık ki sitemize vakit ayıramadık. Fakat sakın hilecin.com’un yayını durdurduğunu düşünmeyin. Kaldığımız yerden aynı şekilde devam ediyoruz. Yeni hileler ve hackleri sizler ile buluşturmaya devam edeceğiz. Bugün sizinle paylaşacağımız hile bir cs go hilesi. Bu hile 21 saat önce yayına girdi ve şimdi sizlerle buluşturuyoruz. Menüsü daha önce ki paylaştığımız Cs:go hileleri gibi. Ancak bu versiyon güncel ve daha fixlenmemiş durumda. Yani hile çalışıyor. Dilerseniz artık Cs:go wall hack’in anlatımına geçelim ve özelliklerinden bahsedelim.

CS:GO Pro Wall Hack 2018 Özellikleri Nelerdir?

Aimbot: Bu özelliği zaten birçoğunuz biliyorsunuz. Kısaca otomatik nişan alma diyebiliriz. Lakin bu özelliği kullanırken dikkatli olmalısınız zira bu hile overwatchta anlaşılabiliyor.

Triggerbot: Triggerbotun ne olduğuyla ilgili bir kaç takipçimizden mesaj aldım. Triggerbot, aimbotun biraz daha farklısıdır ve owerwatchta anlaşılması daha zordur. Triggerbotun, aimbottan farkı otomatik nişan alması değil otomatik ateş etmesidir. Siz imlecinizi düşmanın üzerine kaydırdığınız zaman triggerbot hilesi açıksa silahınızın otomatik olarak ateş alır. Bu sayede düşmana çok daha hızlı tepki verebilir ve onu kolaylıkla yere serebilirsiniz.

Bhop: Otomatik olarak bunny yapmanızı sağlar.

Skin Changer: Skin değiştirici anlamına gelmektedir, bu hack ile skininizi değiştirebilirsiniz.

No Flash – No Smoke – No Scope – No Recoil: Silahın tepmesi ve sekmenisini engeller. Sis ve flash bombalarının etkisini ortadan kaldırır.

NightMode: Bu özellik bir hile değildir. Mod gibi düşünebilirsiniz. Gece modunu açar.

Spectator List: İzleyici listesini gösterir.

Spammer: Chatte spam yapmanıza olanak sağlar.

Chams: Bu özelliği zaten biliyorsunuz, bir nevi wallhacktir.

Bunların yanı sıra cs go wall hack 2018’in içinde daha birçok farklı özellik bulunmakta. Fakat hepsini tek tek açıklamayacağım. Zaten en çok kullanacağınız özellikler yukarıda yazdıklarım. Onun dışında ki özellikleri kendiniz test ederek görebilirsiniz. Size önerim ilk önce hileyi botlara karşı denemeniz ve özellikleri nasıl kullanmanız gerektiğini anlamanızdır. Daha sonra rekabetçi modunda oynayabilirsiniz.

cs go hile menüsü 28.03.2018

cs go aimbot ve triggerbot hack

cs go skin hilesi

cs go wall hack 2018

Cs:Go Hacki Nasıl Çalıştıracağım ?

Hileyi çalıştırmak son derece basit, alengirli yollara başvurmanıza gerek yok. Sırasıyla aşağıdakileri yapmanız yeterli.

  • Verdiğim linkten rar dosyasını indirin ve csgo hacki bir klasöre çıkartın.
  • CS:Go’yu açın
  • Hilenin içinde ki injectoru çalıştırın.
  • İnsert tuşuna basın ve hacki çalıştırın.

CSGO WALL HACK İNDİRME LİNKLERİ ALTTADIR:

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Virüs Taraması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.