CS:GO Simple Wallhack + TriggerBot Güncel 07.03.2018

Harika bir CS:GO hilesi ile karşınızdayız. Bu hileye harika dememin sebebi hilenin özellikleri değil kullanım kolaylığı. Ancak içinde bulunan özelliklerde son derece güzel. Az özelliği bulunmasına rağmen en işe yarar hile özellikleri bulunuyor. Bu hilenin içinde wallhack, triggerbot, aimbot gibi özellikler var. Yukarıda da dediğim gibi çalıştırması ve kullanması ise son derece kolay. Zaten nasıl çalıştıracağınıza dair gerekli videoları da ekledik. Hileyi çalıştıramama olasılığınız düşük ancak eğer çalıştıramazsanız konu altına yorum atın, nasıl çalıştıracağınızı ve nerede yanlış yaptığınızı size açıklayalım.

Güncel Cs Go Wall Hackin Özellikleri Nelerdir?

Cs Go hilesinin özelliklerini sıralamadan önce bu wallhackten birkaç görüntü paylaşmak istiyorum. Ayrıca hile menüsünün fotoğrafını da koyacağım.

Cs go wallhack menüsü ve özellikleri
Cs go wallhack menüsü ve özellikleri

Cs go güncel hilenin menüsünde bulunan özellikler yukarıda görünmekte. Eğer bunları sıralamamız gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz:

  • GlowESP: Wall hack özelliği bu. Bunu açarsanız düşmanlarınızın yerlerini görebilirsiniz.
  • Radar Hack: Düşmanlar radarda gözükür.
  • No Flash: Flash bombalarından asla etkilenmezsiniz.
  • TriggerBot: Aim bot gibi bir özelliktir. Nişan almanızı kolaylaştırır.

Hilenin özellikleri bu şekilde arkadaşlar. Aşağıda ki başlıkta hileyi ve özellikleri nasıl açacağınızı, hangi özellikleri aktive etmeniz gerektiğini video yoluyla anlattık.

Cs Go Güncel Hileyi Nasıl Çalıştıracağım ?

Bahsettiğimiz gibi hileyi başlatmak çok basit. Sırayla şu adımları yapmanız gerek:

  • Cs Go’yu başlatın.
  • Hileyi yönetici olarak başlatın.
  • Daha sonra hilenin içinde ki seçeneklerden açmak istediğinize basın ve hilenin özelliklerini aktive edin.

Aşağıda ki videodan, hilenin hangi özelliklerini nasıl açabileceğinizi göreceksiniz.

Hilenin indirme linklerini aşağıya ekleyeceğim. Bunun yanı sıra aşağıda csgo wallhack in oyun içi videosunu da görebilirsiniz. Hilenin çalıştığına dair bir kanıt olacaktır. Bu arada güvenlik ile ilgili sorunlarınız varsa onlara da bir açıklık getirmek isteriz. Cs Go wall hackin içinde herhangi bir virüs bulunmamaktadır. Virüs total tarama sonuçlarına göre sadece bir adet antivirüs programı virüs tespit ediyor. Sadece eset nod32 virüs tespit etmekte, onun da tespit ettiği virüs ise “game hack” adı altında geçiyor. Yani hilenin içinde sisteminize herhangi bir zarar verecek virüs bulunmuyor. Artık indirme linklerini ve videoyu da paylaşalım ve yazımızı noktalayalım.

İNDİRME LİNKİ 1

İNDİRME LİNK 2

VİRÜSTOTAL

2 thoughts to “CS:GO Simple Wallhack + TriggerBot Güncel 07.03.2018”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.