Cs:go wall hack 2018

CS:GO Wall Hack iGlow | Güncel Hile | 2018

Yeni ve güncel CS:GO Wall Hack çıktı. Bu wallhack iGlow serisine ait ve 1.2 versiyonu. Çalıştırması basit ve özellik olarak az seçeneği bulunuyor. Hilenin herhangi bir menüsü bulunmuyor. Hileyi açtığınızda sadece bir konsol beliriyor ve ardından wallhack aktif hale geliyor. Bu hile cs go oyuncularının çok işine yarayacak.

CS:GO Wall Hack 2018’in Özellikleri Neler?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece wall özelliği bulunmakta. Bundan başka hiçbir özelliği yok. Fakat sadece bu özellik bile siz kullanıcılarımıza, oyun içinde büyük avantajlar sağlayacak. Bu arada hileyi kullanırken dikkat edin. Wallhack kullandığınızı çok belli ederseniz vac ban yiyebilirsiniz. Ban yemeyeceğinize dair herhangi bir garanti vermiyoruz fakat dikkatli kullandığınız zaman ban yeme olasılığınız düşüktür. Hileden birkaç fotoğrafı sizlerle paylaşalım:

cs go hile console
Hileyi açtığınız zaman ekrana gelen console
Cs:go wall hack 2018
Oyunun içinden wallhack özelliğinin görüntüleri

CS GO Wall Hilesini Nasıl Çalıştıracağım?

  • İlk önce antivirüs programınızı kapatın bazı antivirüsler hilenin çalışmasını engelleyebiliyor.
  • Daha sonra aşağıda ki verdiğim linklerden hileyi indirin.
  • Rar dosyasının içindekileri bir klasöre toplayın.
  • Cs:go’yu başlatın
  • iGlow v1.2.exe yazan dosyaya basın ve hileyi çalıştırın.
  • F1’e basarak hileyi aktif hale getirebilirsiniz.

Antivirüsü Neden Kapatmam Gerekiyor?

Daha önce hile ile haşır neşir olmuş olan kullanıcılarımız bunun sebebini biliyordur fakat yeni yeni hile kullanmaya başlayan ziyaretçilerimiz için bunun sebebini açıklayalım. Hileler, oyunların çalışma sistemini bozduğu için esasında zararlı yazılımlardır. Fakat oyuncuya değil oyunun sistemine zarar verecek kodlar taşırlar. Bu yüzden antivirüs programları da onları virüs olarak algılayabilmektedir. Hilenin tüm çalışma prensiplerini anlattığımıza göre artık cs go wallhackin indirme linklerini verebiliriz.

İNDİRME LİNKİ 1

Virüstotal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.