Lol Ücretsiz Script Hile Ekim 2020 | Lol Hile Nasıl Yapılır

LOL hileleri 2020 yılında sizin en çok sorduğunuz bizimse en çok yayınladığımız içeriklerden biri. Yenilikler ve güncellemeler ile Lol hack dosyaları yayınlamaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylarda yayınladığımız bazı hileler ile ilgili artık çalışmadığına dair bazı mesajlar aldık. Bu yüzden güncel bir Lol hile 2020 ekim dosyası hazırlamanın vaktınin geldiğini düşündük. Oyunla ilgili zaten söylenecek pek fazla bir şeyimiz yok hepiniz oyunu çok iyi biliyorsunuz. Biz de lafı fazla uzatmadan yeni özelliklerimizden bahsedelim.

Devamını Oku

Lol Hile Temmuz 2020 | Altın, Teleport Scripti [BEDAVA]

Lol hile 2020 temmuz çoklu özellikli trainer script botunu bugün yayına açıyoruz! League of Legends hileleri kısmında şimdiye kadar hep, oto vuruş tarzı özelliklere sahip olan lol scriptlerini paylaşmıştık. Fakat bu sefer yayınladığımız lol hilesi bir scripten ziyade bir trainer. Yani karakterinizi otomatik oynamak yerine ekstra pek çok özellik veriyor. Örneğin içinde teleport ve zoom hack gibi geliştirmelere barındırmakta. İlerleyen kısımda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız, lütfen yazıyı okumaya devam edin.

Devamını Oku

Lol Script 2020 | Ücretsiz League Of Legends Hilesi | Lol Hack

Lol hileleri ve Lol script 2020 güncel versiyonları oldukça beklenen ve aranan hileler. Sitemiz açıldığı günden bu yana en güncel LOL hilelerini ve LOL script hack’leri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. 2020 yılına girdiğimizden beri neredeyse 1,5 ay geçti. Bu süre zarfında sizlerle yeni lol hileleri paylaşamadık, lakin merak etmeyin LOL hile güncel script versiyonu artık paylaşıyoruz. Diğer siteler gibi çok fazla konu paylaşmamızın en büyük sebebi sizlere en iyi çalışan ve en düzgün çalışan hileleri sunabilmek. Bu yüzden de oldukça uzun süren bir test aşamasından geçirdikten sonra hileleri sizlerle paylaşıyoruz. LOL hile 2020’de, tam olarak bu sebepten bu vakte kadar gecikti. Neyse lafı fazla uzatmaya gerek yok karşınızda lol hile 2020 güncel script hack.

Devamını Oku

Lol Hile 2019 Kasım | League Of Legends Script Hack

Geçen sefer paylaştığımız lol hile büyük ilgi görmüştü. Lol hile çok fazla ilgi gördüğü için lol hack 2019 kasım ayı sürümünü, yani güncel lol hack sürümünü sizlere aktarmaya karar verdik. Yeni lol script hack bir önceki ile benzer özellikler bulundurmakta. Yine bu yeni lol hile sürümünü kullanarak da; otomatik skill, oto vuruş gibi işlevleri yerine getirebileceksiniz. Ayrıca bu yazıda league of legends hilelerini nasıl bulduğumuzdan ve güncellediğimizden de bahsedeceğim. Yakın zamanda lol hile yapımı derslerini web sitemizde yayınlamaya başlayacağız. Bu sayede sizde güncel lol hack 2019 sürümlerini yapabileceksiniz.

Devamını Oku

Lol Hile 2019 Mayıs | Yeni Script Hack v3 Güncel

Lol hilesi bekleyen takipçilerimize güzel bir haberim var. Lol script hack v3 karşınızda. Lol hilelerini buldukça, aralıklı olarak sizler ile paylaşıyoruz. Bu lol scriptini bir Brezilya forumundan buldum. Forumun admini tarafından daha dün paylaşılmış ve onaylanmış bir lol hilesi. Bu yüzden league of legends hile 2019’u bende sizlerle paylaşıyorum. Kendim şahsen denemedim lakin konunun altına gelen yorumlar vs. hepsi çalıştığı yönünde. Eğer bir sıkıntı yaşarsanız lütfen yorum atın. Bende gerekli müdahalelerde bulunup, düzeltmeye çalışırım.

Devamını Oku

lol hile 2019 mart

Lol Hile 2019 Mart Full Hack | Script Bot v2 Oto Kasma

Lol hile 2019 mart geçte olsa piyasada. League of Legends hileleri artık pek piyasada bulunamıyor. Bunun sebebi yüksek ihtimalle oyunun eski cazibesini kaybetmesinden kaynaklı. Artık eskisi kadar popüler bir oyun olmadığı için hile yapımcıları da lol için yeni hackler ve scriptler çıkartmıyor. Bizde o yüzden çok arada bir paylaşabiliyoruz. Genel olarak hile paylaşımlarını diğer oyunlar için yapmaktayız. Fakat yeni çıkan bir lol hilesi daha doğrusu lol script bulduk. Bu script tamamen ücretsiz ve public. Yani vip bir lol botu değil. Ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Lol script bot hack 2019 mart ayı özelliklerinden ve kullanımından yazının geri kalan kısmında bahsettik. Herhangi bir hata ile karşılaşmamak için yazının geri kalanını lütfen okuyunuz. Bunun yanı sıra league of legends hile 2019 un özellikleri biraz karışık. Özellikleri anlamak içinde yazının devamına bakmanızı öneririz.

Devamını Oku

lol hile 2018 aralık

Lol Hile 2018 Aralık Hack | Script Bot Güncel GzV2 Versiyon

Hepinize selam olsun hilecin.com’cu kankalarım. Yine ve yeniden bir hile ile karşınızdayız. Lol script hile 2018 aralık ayı paylaşımımız ile League of Legens hile paylaşım sayımızı dörde çıkartıyoruz. Açıkçası bu siteyi kurarken en fazla League of Legends hilelerine yoğunlaşmayı düşünmüştüm lakin piyasa da o kadar az güncel lol script hile var ki. Bu yüzden lol konusunda yeterince fazla paylaşım yapamadım. Fakat lol hilelerini buldukça sizler ile paylaşıyorum. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz, sizlerde bizi mazur görün 🙂 Sıra geldi Lol hile script bot hack güncel 2018 aralık ayı konumuza. Konunun devamını okuyarak hileyi indirebilir ve bu lol hile 2018 hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Devamını Oku

Lol Bot Hilesi | Lol Script Hack v8.17 | Eylül 2018 Güncel Hile

Selamlar, son zamanlarda sadece zula, pubg vs. paylaşır olduk. Lol hile paylaşımımız uzun süredir olmamıştı. Yeni gelen güncellemeler ile birlikte league of legends hilelerinin bir süreliğine önüne geçmişlerdi. Fakat şimdi çok iyi bir lol hilesi bulduk. Bu hilemizin adı lol script hack. Lol hilesinin özellikleri gerçekten inanılmaz. Birçok özelliği bulunuyor ve oynanışı inanılmaz derecede kolaylaştırıyor. Bu hileyi kullanarak artık her oyunu taşıyabileceksiniz. Gelelim league of legends script hilesinin özelliklerine.

Devamını Oku

Lol hile macro 2018

Lol Güncel Hile | Macro, Oto Şampiyon | 18.07.2018

Lol hilesi uzun zamandır gelmiyordu, açıkçası bu kategoriyi biraz ihmal ettik. Bugün bulduğum bir lol hacki sizlerle paylaşmak istiyorum. Hilenin yayıncısı “thatgg”. Bu hile uygulaması sayesinde, oyun veriminiz artacaktır. Aslında tam bir hile demekte yanlış olacaktır, daha çok oynayışınıza katkı yapan ek bir uygulama. Yaptığınız hareketleri, mouse tıklamalarını kaydederek dövüşlerinizi çok daha rahat hale getirebileceksiniz ve karşınızda ki rakip karakteri kolaylıkla alt edebileceksiniz. League of legends için tasarlanmış bu macro hackin kullanımı ve kurulumunu aşağıda anlattık.

Devamını Oku