Lol script güncel 2018

League Of Legends Hilesi -Lol Script 26.02.2018 | Güncel

Uzun uğraşlar sonucunda ücretsiz bir lol scripti bulabildik. Bu lol script güncel ve çalışıyor. 2018 yılının en önemli paylaşımını gerçekleştiriyoruz. Bu League of Legends scripti tamamen ücretsiz, dilerseniz para ödeyerek daha özel scriptlerde satın alabilirsiniz. Bu scriptin bazı özellikleri kısıtlanmış durumda. Bunun sebebi ise ücretsiz olması. Ancak yinede Lol oynarken kesinlikle işinize yarayacak ve rankınızı yükseltecek. Scriptin özelliklerini ve nasıl kullanılacağını detaylı bir şekilde anlatacağız. İsterseniz gelin, başlayalım.

League of Legends Hileleri

Lol hileleri, sıralama maçlarında daha iyi performans elde etmenize, daha hızlı seviye atlamanıza ve daha verimli oynamanıza yardımcı olabilecek tüm yöntem, teknik ve yazılımları içerir. Hileler; zamanlayıcılar, sayaçlar ve botlar gibi yazılımlar kullanarak elde edilir. League of Legends’da kullanılan en yaygın hile türü zoom hack ve scriptlerdir. Zoom hack sayesinde tüm haritayı rahatlıkla görebilir ve hamlelerinizi ona göre planlayabilirsiniz. Bizim bugün sizinle paylaşacağımız lol hilesi ise zoom hack değil, bir script. İlerleyen zamanlarda zoom hack paylaşımlarımızda olacaktır. Scriptler şuan için League of Legends’da ki en güçlü hile türleridir. Size en fazla avantaj sağlayan ve rakiplerinizi ezmenize yardımcı olacak hile türü scripttir.

Lol Script Kullanımı

Scriptler, oyun sırasında belirli eylemleri gerçekleştirmek için kullanılan bot türlerdir. Scriptler sayesinde, düşmanın hareketlerine otomatik olarak tepki verebilir ve minyonlara otomatik saldırılarda bulunabilirsiniz. Ayrıca kaçma, skill ve iyileşme gibi özelliklerde scriptler sayesinde otomatik olarak tam zamanında gerçekleştirilebilir.  Ancak bu tarz botları kullanırken dikkat etmeniz lazım. Çok fazla kesin ve mükemmel hamle gerçekleştirirseniz, diğer oyuncular sizin script kullandığınızı anlar ve sizi şikayet eder. Bu yüzden oyunun bazı yerlerinde lol scripti açıp bazı yerlerinde ise kendiniz oynamanız daha iyi olacaktır. Aksi halde çok hızlı bir şekilde ban yiyebilir ve hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Evet bu kısa bilgilerin ardından artık lol script hilemizin paylaşımına geçebilirsiniz. İlk önce lol hilemizden bazı görüntüler paylaşmak istiyoruz.

Lol Script 2018 güncel

lol hilesi 2018

Lol script güncel 2018

Lol Script Hilesi İçin Hangi Programlar Bilgisayarda Bulunmalı?

Biliyorsunuz ki, hileleri çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda bazı programların ve yardımcı uygulamaların bulunması gerekmekte. Bu hileyi çalıştırabilmeniz çok fazla yardımcı programa ihtiyacınız yok. Zaten birçok bilgisayarda bulunan bir program. Lol script hilesini çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda “MSVC 2010 C++ x86 redist”bulunması gerekmekte. İlk önce bu programın bilgisayarınızda bulunup bulunmadığını kontrol edin. Eğer bulunmuyor bu adresten indirebilirsiniz: MSVC 2010 İNDİR

Hilede Virüs Var Mı ?

Virüs total sonuçları ve kendi taramalarımıza göre hilede herhangi bir virüs gözükmüyor. Virüs total’de 6 antivirüs programı virüs buldu lakin bu antivirüs programları çok ciddiye alınacak programlar değiller. Virüs bulan antivirüs programlarının adları şöyle:

  • Baidu
  • Sophos ML
  • Webroot
  • Bkav
  • Zillya
  • TrendMicro-HouseCall

Lol Script’in İçinde Virüs Bulma Sebebi Ne?

Malumunuz olduğu üzere bu bir hile programı. Yani “hack tool”. Oyunun çalışma sistemini ve dosyalarını bozarak hack işlemini gerçekleştiriyor. Bu yüzden antivirüs programlarının virüs bulması normal. Çünkü lol script’te bir virüsün çalışma prensibine sahip. Antivirüs programlarının çalışma prensibi, dosyaların içinde ki kodlara bakma ve kendi veri tabanıyla karşılaştırma şeklinde gerçekleşmekte. Kodlarının bir kısmı ise bazı virüsler ile benzerlik gösterdiği için birkaç antivirüs programı, lol hilesini virüs olarak algılayabiliyor. Yinede bizim önerimiz, kendi taramanızı da gerçekleştirmeniz ve lol hacki ilk önce yan hesabınızda denemenizdir.

Lol Script Hilesini Nasıl Çalıştıracağım?

2018 güncel lol script hilesini çalıştırmanız son derece basit. Bu hileyi herkesin çalıştıracağını düşünüyorum. Yapacağınız işlemler sırasıyla şöyle:

  • İlk önce League of Legends’a giriş yapın.
  • Daha sonra injectoru çalıştırın ve hileyi oyuna inject edin.
  • Scriptin kullanım tuşlarını ve görevlerini ayarlayın.
  • Bir karşılaşmaya girin ve hilenin keyfini çıkartın!

Lol Script İndirme Linkleri Ve Virüs Total Sonucu:

Her şeyi anlattığımıza göre artık programı sizler ile paylaşabiliriz. İndirmede herhangi bir sıkıntı yaşarsanız aşağıya yorum olarak bırakın, yeni indirme linkleri ekleriz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Virüs Taraması Sonucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.