Lol hile macro 2018

Lol Güncel Hile | Macro, Oto Şampiyon | 18.07.2018

Lol hilesi uzun zamandır gelmiyordu, açıkçası bu kategoriyi biraz ihmal ettik. Bugün bulduğum bir lol hacki sizlerle paylaşmak istiyorum. Hilenin yayıncısı “thatgg”. Bu hile uygulaması sayesinde, oyun veriminiz artacaktır. Aslında tam bir hile demekte yanlış olacaktır, daha çok oynayışınıza katkı yapan ek bir uygulama. Yaptığınız hareketleri, mouse tıklamalarını kaydederek dövüşlerinizi çok daha rahat hale getirebileceksiniz ve karşınızda ki rakip karakteri kolaylıkla alt edebileceksiniz. League of legends için tasarlanmış bu macro hackin kullanımı ve kurulumunu aşağıda anlattık.

League Of Legends Hile Özellikleri Nelerdir?

  • Tıklamalarınızı kayıt edebilirsiniz, bu özellik sayesinde macro kurmuş olursunuz ve belirli temel dövüş hareketlerini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Özelleştirebilir mesaj: Lol içinde attığınız mesajları özelleştirebilir ve diğer oyunculardan daha farklı yazabilirsiniz.
  • Otomatik Şampiyon Seçimi
  • Seçtiğiniz şampiyonun özelliklerine göre program en iyi kombo atamalarını yapar ve gerekli yerlerde oyuncuya destek olarak savaşı kısmen otomatikleştirilebilir bir hale sokar.
  • Bu özelliklere baktığınız zaman programın tam bir hile olmadığını anlayabilirsiniz. Oynanışınızı kolaylaştıran ve veriminizi arttıran ek bir yardımcı league of legends macro uygulamasıdır.
  • Otomatik kilitlenme özelliği.
  • Mouse hareketleri en iyi ayarlara getirilir ve oyuncunun League Of Legends mücadelesinde en yüksek verimi alması sağlanır

League Of Legends Hilesinin Kurulumu Ve Açılışı

Bu güncel lol hilesini setup içine gömmedik. Çünkü çalıştırabilmeniz için ek programlar kullanmanıza gerek bulunmamakta. Tek yapmanız gereken şey aşağıdan verdiğim linkten rar dosyasını indirmek ve onun içinde ki “Role Call.exe”yi dışarı çıkarmak. Rar dosyasından dışarı çıkarttıktan sonra, exeyi çalıştırın ve oyuna girin. Hilenin çalışmaması durumunda tam tersini uygulayın, yani ilk önce oyuna girin daha sonra hileyi çalıştırın. Bunun yanı sıra, exe yi yönetici olarak çalıştırırsanız program çok daha stabil bir şekilde sorunsuz çalışabilir.

Lol Hile İçinde Zararlı Yazılım, Virüs vb. Var Mı?

Arkadaşlar size karşı açık olacağım. Yaptırdığım taramalarda birçok virüs programı, virüs algıladı. Lakin ben hileyi açıp kullanmadım. Virüstotal sonuçlarından baktığım kadarıyla iyi antivirüs programları zararlı yazılım olarak görmüyor. Ancak diğer antivirüs programlarının bir kısmı ise lol hile içinde trojan tarzı virüsler görüyor. Kullanıp kullanmamak size kalmıştır. Eğer hesabınızın çalınmasından korkuyorsanız, sıfırdan bir hesap açıp onda deneyebilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL SONUÇLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.