lol hile 2018 aralık

Lol Hile 2018 Aralık Hack | Script Bot Güncel GzV2 Versiyon

Hepinize selam olsun hilecin.com’cu kankalarım. Yine ve yeniden bir hile ile karşınızdayız. Lol script hile 2018 aralık ayı paylaşımımız ile League of Legens hile paylaşım sayımızı dörde çıkartıyoruz. Açıkçası bu siteyi kurarken en fazla League of Legends hilelerine yoğunlaşmayı düşünmüştüm lakin piyasa da o kadar az güncel lol script hile var ki. Bu yüzden lol konusunda yeterince fazla paylaşım yapamadım. Fakat lol hilelerini buldukça sizler ile paylaşıyorum. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz, sizlerde bizi mazur görün 🙂 Sıra geldi Lol hile script bot hack güncel 2018 aralık ayı konumuza. Konunun devamını okuyarak hileyi indirebilir ve bu lol hile 2018 hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Lol Hile Script Bot Aralık 2018 Özellikleri

Kankalar, aşağıya videoyu koydum zaten özellikleri oradan tam olarak görebilirsiniz. League of Legends hilesinin içinde bulunan tüm özellikleri yazmayacağım. Çünkü çok fazla özelliği var. Lakin bilmeyen arkadaşlar için script mantığını anlatacağım biraz.

Lol script dediğimiz olay aslında tamamen bir bottur. Yani oyunu sizin yerinize oynar ve seçtiğiniz işlemleri otomatik olarak yerine getirir. Mesela yapacağınız skilleri program üstünden yani script üstünden seçtikten sonra en doğru zamanlamada gerçekleştiriyor. Bu sayede neredeyse 0 hata ile oynuyorsunuz. Bu gibi bir script kullanarak Leauge Of Legends dünya şampiyonunu bile alt edebilirsiniz.

Videoyu izleyerek özelliklerini ve çalışma mantığını çok daha iyi anlayacaksınız. O yüzden burada uzun uzadıya anlatmak yerine aşağıda ki videoyu izlemenizi öneririm.

lol bot hack 2018 aralık

League Of Legends Bot Script Hack 2018 Nasıl Kuruluk?

  • İlk olarak setupu indirin ve yönetici olarak çalıştırın.
  • Kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Genellik 5 ila 10 dakika arasında sürmektedir.
  • Kurulumunuz tamamlandıktan sonra league of legends hile script hack kendini otomatik olarak başlatacaktır.
  • Eğer başlamazsa siz kendiniz başlatın.
  • Karşınıza gelecek olan menüden karakterinize uygun özellikleri ayarlayın ve lol hileyi çalıştırın.
  • Artık otomatik olarak karakterinize maç yaptırabilirsiniz.

Eğer bu kısmı anlamadıysanız lol hilesinin nasıl çalıştığını anlamak için videomuzu izleyin. Videoyu izledikten sonra lol hile script 2018 çalışma mantığını tam olarak kavrayacaksınız. Lol hackin indirme linkleri aşağıda yer almaktadır.

İNDİRME LİNKİ 1

İNDİRME LİNKİ 2 (ALTERNATİF)

6 thoughts to “Lol Hile 2018 Aralık Hack | Script Bot Güncel GzV2 Versiyon”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.