Lol Hile 2019 Kasım | League Of Legends Script Hack

Geçen sefer paylaştığımız lol hile büyük ilgi görmüştü. Lol hile çok fazla ilgi gördüğü için lol hack 2019 kasım ayı sürümünü, yani güncel lol hack sürümünü sizlere aktarmaya karar verdik. Yeni lol script hack bir önceki ile benzer özellikler bulundurmakta. Yine bu yeni lol hile sürümünü kullanarak da; otomatik skill, oto vuruş gibi işlevleri yerine getirebileceksiniz. Ayrıca bu yazıda league of legends hilelerini nasıl bulduğumuzdan ve güncellediğimizden de bahsedeceğim. Yakın zamanda lol hile yapımı derslerini web sitemizde yayınlamaya başlayacağız. Bu sayede sizde güncel lol hack 2019 sürümlerini yapabileceksiniz.

Lol Script Hilesi Nasıl Yapılır?

Dostlar, bu kısımda ilgili olan arkadaşlar için league of legends hilelerinin nasıl yapıldığını kabaca anlatacağım. Eğer istek gelirse, lol hile yapımı konusunda ayrıntılı video anlatımları da paylaşacağım. Şimdi, bu lol hacklerin iki türlü yapımı bulunmakta. Birincisi source yani kaynak kodunu sıfırdan kendiniz yazarak yapılıyor. Diğeri ise eski bir lol script veya lol hilesinin kaynak kodlarını güncelleyerek yapılmakta. Bizde nispeten ikinci sistemi kullanmaktayız. Fixlenmiş veya vip olan (yani parayla satılan) bir lol scripti alıp güncelliyoruz veya crackliyoruz. Bu sayede yeni versiyonlarda çalışır hale geliyor. Eğer lol hile paralıysa da, alıp crackliyoruz. Böylece sizlere ücretsiz olarak en güncel lol hile 2019 versiyonları sunabilmekteyiz. Dediğim gibi bu konuda ilgisi olan arkadaşlar varsa yorum yazsınlar. Eğer ciddi bir talep olursa league of legends hile yapım derslerini sizler ile paylaşacağım.

League Of Legends Script Bot Hack Kurulum

Şuan sizinle paylaştığımız lol hilesi vip hack. Yani parayla satılan bir hile. Bunu crackleyerek ücretsiz hale getirdik. Bu tip paralı hilelerin kurulumu zor oluyor. Kurulum zor olduğu içinde bir setup dosyası hazırladık. Setup dosyası sayesinde lol hile 2019 sisteminize kuruluyor ve crackleme işlemi otomatik olarak yapılıyor. Setupu çalıştırıp kurmak yeterli.

  • Lol script hack setupunu yönetici olarak çalıştırın.
  • Kurulumu tamamlayın.
  • Masaüstünde lol hilesi için bir kısayol olacak.
  • Oyuna giriş yapın.
  • Ardından lol hile 2019’u çalıştırın.
  • Lol script çalıştıktan sonra oyun penceresini açın. F1 tuşu ile menü karşınıza gelecek, buradan ücretsiz lol script 2019 hack için gerekli ayarlamaları yapın.

Hile menüsünün nasıl kullanıldığına dair bir video çektim. Fakat videoyu editlerken problem çıktı. Yaklaşık 3 saat boyunca üstüne uğraşmıştım. Bu yüzden league of legends ücretsiz script hilesinin kullanım videosunu birkaç gün sonra yükleyeceğim. Çünkü bu konuyu hazırlarken gerçekten aşırı yoruldum. Kusura bakmayın lütfen. Lakin merak etmeyin kısa bir oynanış videosu ekledim.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2 (Alternatif Linktir)

Rar Şifresi: hilecin

2 thoughts to “Lol Hile 2019 Kasım | League Of Legends Script Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.