lol hile 2019 mart

Lol Hile 2019 Mart Full Hack | Script Bot v2 Oto Kasma

Lol hile 2019 mart geçte olsa piyasada. League of Legends hileleri artık pek piyasada bulunamıyor. Bunun sebebi yüksek ihtimalle oyunun eski cazibesini kaybetmesinden kaynaklı. Artık eskisi kadar popüler bir oyun olmadığı için hile yapımcıları da lol için yeni hackler ve scriptler çıkartmıyor. Bizde o yüzden çok arada bir paylaşabiliyoruz. Genel olarak hile paylaşımlarını diğer oyunlar için yapmaktayız. Fakat yeni çıkan bir lol hilesi daha doğrusu lol script bulduk. Bu script tamamen ücretsiz ve public. Yani vip bir lol botu değil. Ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Lol script bot hack 2019 mart ayı özelliklerinden ve kullanımından yazının geri kalan kısmında bahsettik. Herhangi bir hata ile karşılaşmamak için yazının geri kalanını lütfen okuyunuz. Bunun yanı sıra league of legends hile 2019 un özellikleri biraz karışık. Özellikleri anlamak içinde yazının devamına bakmanızı öneririz.

Lol Script Hilesi 2019 Mart Bot Hack Kullanımı

Şimdi bu kısım son derece önemli. League of legends hack 2019’u nasıl kullanacağınızı anlatacağım. Menünün sağ kısmında butonlar var. Bu butonlarda jungle, mid vs yazıyor. İlk önce buradan oynadığınız bölgeyi işaretlemeniz gerekmektedir. Ardından ise sol tarafta lol scriptin özellikleri yer almakta. İstediğin lol hilesi özelliklerini buradan tik atarak seçin. Mesela sadece minionları kesme veya otomatik can doldurma gibi seçenekler var. Yani vslere kendiniz girebilir, sadece minion kasarken botu kullanabilirsiniz. Yada tüm özellikleri aktif hale getirerek, tüm oyunu lol scriptin oynamasını sağlayabilirsiniz. Rank kasarken size çok yardımcı olacaktır. Ancak tüm özellikleri açmanız, lol hilesinin hata vermesine ve sizi oyundan atmasına neden olabilir. Bu yüzden aşırı yüklenmemenizi tavsiye ederim. Kurulum tamamladığınızda lol hile 2019 mart otomatik olarak açılacaktır. Lakin bu açılma kısmı biraz uzun sürebiliyor. Daha sonrasında oyuna giriş yapın ve lol hilesini aktif hale getirin. İlk başta yedek bir hesapla denemenizi öneririm. Ana hesabınızı riske atmayın.

Bazı arkadaşlar sistem uyumluluğu sıkıntısı yaşayabilir. Şuan tam stabil olarak çalışmıyor ne yazık ki. Bu sorunu çözmeye çalışacağız.

İndirme Link 1

Alternatif Link

Şifre: hilecin

Herhangi bir linkten indirebilirsiniz. İki linki de indirmenize gerek yoktur.

4 thoughts to “Lol Hile 2019 Mart Full Hack | Script Bot v2 Oto Kasma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.