Lol Hile 2019 Mayıs | Yeni Script Hack v3 Güncel

Lol hilesi bekleyen takipçilerimize güzel bir haberim var. Lol script hack v3 karşınızda. Lol hilelerini buldukça, aralıklı olarak sizler ile paylaşıyoruz. Bu lol scriptini bir Brezilya forumundan buldum. Forumun admini tarafından daha dün paylaşılmış ve onaylanmış bir lol hilesi. Bu yüzden league of legends hile 2019’u bende sizlerle paylaşıyorum. Kendim şahsen denemedim lakin konunun altına gelen yorumlar vs. hepsi çalıştığı yönünde. Eğer bir sıkıntı yaşarsanız lütfen yorum atın. Bende gerekli müdahalelerde bulunup, düzeltmeye çalışırım.

Lol Script 2019 Mayıs Özellikler

Eğer daha önceden hiç script kullanmamışsanız, ilk başta biraz zorlanabilirsiniz. Script ile maçları minimum hata ile oynarsınız. Rakibin ultilerinden vs. kusursuz bir şekilde kaçabilirsiniz. Çünkü bunu sizler için league of legends scripti yapacaktır. Lol hilesinin iki tane modu var arkadaşlar. Birde bu modların yanında “custom” yani tamamen sizin tarafından ayarlanabilen bir modu var. Bu modları sizlere kısaca açıklayacağım. Lol hile 2019’da bulunan modlar şunlar:

  • Semi Mode: Bu yarı otomatik moddur. Script oyunu tamamen sizin yerinize oynamaz. Lakin ultilerden kaçar ve minion kasarken otomatik olarak kasar.
  • Auto Mode: Tüm vuruşları, skilleri vs. sizin yerinize yapar.
  • Custom Mode: Buradan ise lol script hilesinin özelliklerini tamamen kendiniz yapılandırabilirsiniz. Fakat pek tavsiye etmiyorum. Oldukça karışık ayarlar var. Lakin daha önceden league of legends script hilesi kullandıysanız ve deneyiminiz varsa tavsiye ederim. Kendiniz için en iyi ayarları yapabilirsiniz.

Lol Script Hack 2019 Kurulum

Setup ile kurulumu tamamladıktan sonra oyuna girmeden önce hileyi aktif hale getiriniz. Oyuna girmeden önce açmanızın sebebi, anti hile korumasını bypass edebilmek. Hileyi açtıktan sonra league of legends’i açın. Hilenin inject olmasını bekleyin. Bu sırada oyun açılmayabilir, endişe etmeyin. Hile kendini inject etmektedir. Oyun açıldıktan sonra, oyunu alta alın ve hilenin menüsünden istediğiniz ayarları yapın. Maça girdikten sonra “PGUP” tuşuna basarak, scriptini çalışır konuma getirin. Artık lol hilesinin keyfini çıkartabilirsiniz.

İndirme Linki 1

Alternatif Link 2

Rar Şifresi: elo

One thought to “Lol Hile 2019 Mayıs | Yeni Script Hack v3 Güncel”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.