Lol Script 2020 | Ücretsiz League Of Legends Hilesi | Lol Hack

Lol hileleri ve Lol script 2020 güncel versiyonları oldukça beklenen ve aranan hileler. Sitemiz açıldığı günden bu yana en güncel LOL hilelerini ve LOL script hack’leri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. 2020 yılına girdiğimizden beri neredeyse 1,5 ay geçti. Bu süre zarfında sizlerle yeni lol hileleri paylaşamadık, lakin merak etmeyin LOL hile güncel script versiyonu artık paylaşıyoruz. Diğer siteler gibi çok fazla konu paylaşmamızın en büyük sebebi sizlere en iyi çalışan ve en düzgün çalışan hileleri sunabilmek. Bu yüzden de oldukça uzun süren bir test aşamasından geçirdikten sonra hileleri sizlerle paylaşıyoruz. LOL hile 2020’de, tam olarak bu sebepten bu vakte kadar gecikti. Neyse lafı fazla uzatmaya gerek yok karşınızda lol hile 2020 güncel script hack.

LOL Hile 2020 Güncel Script Hack Kurması Zor Mu?

Hayır, merak etmeyin bu hileyi kurarken hiç ama hiç zorlanmayacaksınız. Yine daha önceki paylaştığımız hilelerdeki aynı sistem ile kurulmakta. Bir setup dosyamız bulunuyor. Bu setup dosyasını yönetici olarak çalıştırıyorsunuz ve hilenin kurulumunu gerçekleştiriyorsunuz. Zaten setup ile kurulumu yaptıktan sonra league of legends hile 2020 otomatik olarak başlıyor. League of legends script hack 2020 güncel versiyonu ile oyuna giriş yapıyorsunuz. Oyuna girdikten sonra menü karşınıza gelecek. Bu karşınıza gelen menü league of legends script hackin ayar menüsüdür. Bu menü yardımıyla league of legends hilesinin kullanım ayarlarını yapabilirsiniz. En iyi kullanım ayarlarının nasıl olacağı konusunda yakında sizlerle bir video paylaşacağız. Lakin şimdilik deneme yanılma yöntemi ile bunu bulmanız gerekiyor. Bu videoyu çekmek için şu an vaktim olmadığından dolayı ne yazık ki sizlerin kullanımına sunamıyorum. En kısa zamanda LOL script 2020’nin nasıl kullanılacağına dair rehber niteliğinde bir video hazırlayacağım.

Önemli not: Kurulumu yapmadan önce antivirüs programınızı kapatmanızı öneriyoruz. Antivirüs programları kurulum esnasında sıkıntı çıkartabilmekte.

League Of Legends Script Hack Kullanırken Ban Yemekten Nasıl Korunurum?

Bunun en temel yolu script kullandığınızı çok fazla belli etmemekten geçiyor. Bu noktada size önerim tüm özellikleri aynı anda kullanmamanız. Örneğin, league of legends script hack 2020’de size gelen vuruşlardan kaçma özelliği bulunmakta. Fakat bu özelliği sürekli açık tutarsanız inanılmaz iyi oynadığınız için script şüphesi uyandırabilirsiniz. Ara sıra kritik noktalarda özellikleri açmak fakat normal minion kasarken de özellikleri kapatmak en iyi yol. Hilenin kod açısından herhangi bir sıkıntısı yok, yani LOL anti hile sistemi hileyi tespit ederek sizi banlamaz. Fakat dediğim gibi oynanış sırasında hile kullandığınızı çok fark ettirirseniz ban yiyebilirsiniz. Bu yüzden LOL hile 2020’yi dikkatli kullanmanızı öneriyorum.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

8 thoughts to “Lol Script 2020 | Ücretsiz League Of Legends Hilesi | Lol Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.