m2-zero captcha kırıcı

M2-Zero Hilesi Bot Hack | Nisan 2018 Güncel | Otomatik Captcha Girici

Merhabalar hilecin.com ziyaretçileri. Rohan2 global hilesini çıkarttıktan sonra metin2 pvp server hack paylaşımlarımız devam edecek demiştir. M2-zero içinde yeni bir hile geliştirdik ve bugün sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu m2 zero pvp hilesi, hilecin.com tarafından yapılmıştır. Hilenin üreticisi biziz, bu yüzden karşılaştığınız sorunları yorum olarak bize iletirseniz hilenin yeni versiyonlarında onları düzeltebiliriz. Sizlerden alacağımız geri dönüş bizim için çok önemli çünkü ancak o şekilde hileyi geliştirebiliriz ve daha iyi yerlere getirebiliriz. Artık m2-zero hilesinin nasıl çalıştığına ve anlatımına geçelim.

Devamını Oku

rohan mt2 pvp hack

Rohan2 Global Metin2 Pvp Server Hack | Güncel Hile Nisan 2018 (Güncellendi)

Önemli not: Arkadaşlar hileyi 25.04.2018 tarihi ile tekrardan güncelledik. Çıkan sorunlar halledilmiştir ve hile çalışmaktadır. Yeni versiyonlar için lütfen sitemizi takipte kalın.

Hilecin.com bomba bir paylaşımla karşınızda. Uzun zamandır metin2 pvp serverlar için hile üretilmiyor. Fakat biz bu sırada boş durmadık ve kendi metin2 hilemizi yaptık. Bu hack rohan2 pvp serverında çalışmaktadır. Bunun haricinde ki metin2 pvp serverlarında çalışmaz. Fakat diğer serverlarda çalışmıyor diye üzülmeyin. Rohan2 Global hack paylaşımıyla kalmayacağız. Diğer serverlar içinde hile çalışmalarımız başlamış durumda. Diğer metin2 pvp server hilelerine de ulaşabilmek için hilecin.com’u takipte kalın. Rohan Global hilesinin indirme linkleri en aşağıdadır. Ancak yine de hileyi çalıştırabilmeniz için konuyu okumanızı veya videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Arkadaşlar yakın zamanda yapacağımız bir anket ile hangi pvp serverlara hile istediğinizi soracağız. Burada çıkan çoğunluğun cevabına göre yeni hilelerde üreteceğiz. Ayrıca hangi metin2 pvp serverlarına hile yapılması istediğinizi bu konunun altına yorum atarak belirtirseniz sevinirim.

 

Devamını Oku