rohan mt2 pvp hack

Rohan2 Global Metin2 Pvp Server Hack | Güncel Hile Nisan 2018 (Güncellendi)

Önemli not: Arkadaşlar hileyi 25.04.2018 tarihi ile tekrardan güncelledik. Çıkan sorunlar halledilmiştir ve hile çalışmaktadır. Yeni versiyonlar için lütfen sitemizi takipte kalın.

Hilecin.com bomba bir paylaşımla karşınızda. Uzun zamandır metin2 pvp serverlar için hile üretilmiyor. Fakat biz bu sırada boş durmadık ve kendi metin2 hilemizi yaptık. Bu hack rohan2 pvp serverında çalışmaktadır. Bunun haricinde ki metin2 pvp serverlarında çalışmaz. Fakat diğer serverlarda çalışmıyor diye üzülmeyin. Rohan2 Global hack paylaşımıyla kalmayacağız. Diğer serverlar içinde hile çalışmalarımız başlamış durumda. Diğer metin2 pvp server hilelerine de ulaşabilmek için hilecin.com’u takipte kalın. Rohan Global hilesinin indirme linkleri en aşağıdadır. Ancak yine de hileyi çalıştırabilmeniz için konuyu okumanızı veya videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Arkadaşlar yakın zamanda yapacağımız bir anket ile hangi pvp serverlara hile istediğinizi soracağız. Burada çıkan çoğunluğun cevabına göre yeni hilelerde üreteceğiz. Ayrıca hangi metin2 pvp serverlarına hile yapılması istediğinizi bu konunun altına yorum atarak belirtirseniz sevinirim.

 

Rohan Global Pvp Hack’i Nasıl Kullanacağım?

Siz değerli takipçilerimiz için hilenin nasıl çalıştığına dair bir video çektik. Videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz ve bunun yanı sıra yazılı anlatımını da yapacağız.

 • İlk önce verdiğimiz linkten metin2 rohan global hilesini indirin.
 • Daha sonra rar dosyasının içinde ki setupu çıkartın ve çift tıklayarak açın.
 • Setupun kurulumu bittiğinde hile kurulmuş olacak.
 • “HardCodeBot v1.0” ı çalıştırdıktan sonra karşınıza client seçim ekranı gelecek. Bu ekrandan .bin uzantılı clienti seçin ve alt tarafında bulunan kutucuklara idniz ile passwordünüzü yazın.
 • Başlata basın ve oyun açılsın.
 • Oyun açıldıktan sonra hilenin kullanım menüsü karşınıza gelecek. Buradan istediğiniz özellikleri işaretleyerek rohan global hilesini kullanabilirsiniz.
rohan mt2 pvp hack
rohan mt2 pvp hack

Rohan2 Metin2 Pvp Hilesinin Özellikleri Neler?

Buyrun bu aşağıda ki görsel, pvp hackin menüsüne ait. Buradan özelliklerini ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Hilenin çok fazla özelliği bulunmuyor fakat işinize yarayacak özellikler var. Bu bot sayesinde kolay bir şekilde karakterinizi kasabilirsiniz.

Rohan2 Global botun menüsü
Rohan2 Global botun menüsü

Özelliklerini sıralayacak olursak şu şekilde:

 • Otomatik kırmızı ve mavi pot basımı
 • İtemleri ve yangları otomatik toplamak
 • Otomatik saldırı
 • Otomatik olarak skill ve pelerin basmak
 • Oyundan atarsa, hile kendisi tekrardan oyuna giriş yapar.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL

Lütfen hile ile ilgili yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazının altına yorum atarak belirtin. Metin2 rohan2 hilesini kendimiz yaptığımız için belirttiğiniz problemleri titizlik ile gidereceğiz. Ayrıca bu hackin daha beta versiyonu. Rohan2 global botu daha da geliştirmeyi düşünüyoruz. Hile istediğiniz diğer serverlarıda yorum olarak atmayı unutmayın.

13 thoughts to “Rohan2 Global Metin2 Pvp Server Hack | Güncel Hile Nisan 2018 (Güncellendi)”

  1. Hayır ancak captcha kodu geldiği zaman uyarı veriyor, siz captcha kodunu girdikten sonra program çalışmaya devam ediyor.

 1. hocam client seçerken rohans3.bin dosyası vlc uzantısı olarak gözüküyor ve seçtiğim zaman hata veriyor sendeki gibi bin dosyası olarak gözükmüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.