Path Of Exile Hile 2020 Bot Hile Paketi v2

Path of Exile farm bot hilesi 2020 çok seveceğiniz bir hile oldu. Diablo 3 benzeri olan oyun belli bir oyuncu kitlesi için Diablo 3′ den daha iyi özellikler barındırıyor.  Bana soracak olursanız D3, Torchlight gibi oyunlarla kıyaslanması biraz haksızlık olur. Path of Exile, sınırlı kaynağa rağmen gayet eğlenceli ve keyifli bir oyun. Sıradan bir oyuncunun action rpg oyunundan beklediği herşeye cevap verebiliyor. Yapımcılarının da itiraf ettiği üzere Diablodan esinlenerek yapılan oyun başlangıçta kötü bir Diablo taklidi gibi dursa da üzerine iyi çalışılmış kaliteli bir oyun. Path of Exile Türkiye’de çok oynanmasa da dünya genelinde ciddi bir oyuncu kitlesine sahip. Yoğun araştırmalardan sonra Path of Exile farm bot hilesi 2020 dosyasını oyunun ülkemizdeki oyuncuları için yayınlıyoruz. Path of Exile bot otomatik güncellenen bir hiledir.

Devamını Oku

Sabotaj Hile Mini Menülü Wallhack -Sabotaj Hile Nasıl Yapılır

Sabotaj Türk oyunu hilesi ile Türkiye’nin ilk P2W olmayan oyununa hızlı bir giriş yapacaksınız. Sabotaj, aslında benzerlerine sık rastladığımız oyunlardan biri. Ama Sabotaj’ı diğer oyunlardan ayıran önemli bir özelliği var. Bu oyunda para yatıran değil iyi oynayan kazanıyor. Tabiki oyunun tek özelliği bu değil. Grafikleri ve oynanışı en az büyük rakipleri kadar kaliteli. İçerisinde bulunan silahlar gayet kaliteli ve işini yapıyor. Üstelik oyun içerisindeki bütün silahlara sadece oyun parasıyla ulaşabiliyorsunuz. Kill aldıkça ve level atladıkça da oyun parası kazanabiliyorsun. Oyun henüz yeni çıkmışken biz de oyuna yeni başlayacak hile sever kardeşlerimiz için Sabotaj wallhack ve sabotaj aimbot hack içeren bir Sabotaj Türk oyunu hilesi  paylaşmak istedik.

Devamını Oku

Spellbreak Hile 2020 – Wallhack, İtem ESP Aimbot, Chest ESP

Spellbreak hile son zamanların yükselişte olan bir hile konusu. Oyun tarz olarak çok cezbetse de oynanışta sınıfta kalıyor. League of Legends ve Pubg karışımı yapısıyla oldukça ilgi çekici. Fakat yeni oyuncuları oldukça zorlayan alışılagelmedik oynanış tarzı oyuncuları afallatıyor. Kill alması oldukça zor. Neyse ki Spellbreak hile 2020 oyuna kolaylık katıyor. Oyunda oyuncuları en çok zorlayan durumlar Spellbreak hile 2020 ile artık sorun olmaktan çıkıyor. Nişan alma özeliğinin geliştirildiği bu hilede sizlere yüksek isabet oranı sunuyoruz. Bu sayede yüksek kill sayılarına da ulaşabileceksiniz.

Devamını Oku

Hounds The Last Hope Hile 2020 – Güncel Sürüm Hack

Hounds hile 2020 yılının en sevilen hilesi olmaya aday. Oyunu oynadıktan sonra direkt hilesini yayınlamak istediğim bir oyun oldu. Türkçe seslendirmesi, grafikleri, konusu ve oynanışı bakımından beni çok etkiledi ve hemen üzerine çalışmaya başladım. Mmopts türü bir zombi oyunu olan Hounds The Last Hope türk oyuncuları kendisine çekmeyi güçlü seslendirmesiyle başarmıştı. Yerli oyun üretimimiz yok denecek kadar az olduğu için nadiren çıkan türkçe seslendirmeli oyunlara ülkemizde büyük ilgi oluyor. Beta sürecinde grafikleriyle eleştiri alsa da zamanla bu problemi de çözen oyun artık birçok oyuncunun favori oyunları arasında. Oynanış bakımından diğer online oyunlardan farklılık gösteren oyunda online oyuncularla takım olup yapay zeka zombilere karşı savaşabiliyorsunuz. Ya da tercihe göre pvp de oynayabilirsiniz.

Devamını Oku

Fall Guys Hile – Düşmeme Uçma V2 | Fall Guys Hile Nasıl Yapılır

Fall Guys’ı duymayanınız yoktur sanırım. Oynamamış olsanız bile mutlaka karşınıza çıkmıştır. Oyun ne kadar popüler olsa da Fall Guys hilesini bulmak çok kolay olmadı. Baya bir araştırma yapmamız gerekti, birkaç tane denedik ama en sonunda işe yarayan bir Fall Guys hilesi bulduk. Fall guys hile nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yazımızın kalanında buna da değineceğiz.

Devamını Oku

Ogame Hileleri 2020 | Türk Serverında Çalışıyor – Ogame Hile Programı

Ogame bot; oyunun genel olarak yetişkin bir oyuncu kitlesi olduğu için çok talep edilen konulardan biri değildi. Fakat küçük de olsa Ogame hile 2020 içeriği isteyen bir hilesever kitlesi de var. Genelde masabaşı çalışan insanlar tarafından rağbet gören oyun son derece ilgi çekici. Online bir strateji oyunu olan Ogame’ i benzeri oyunlardan ayıran en büyük özellik ise bir bilimkurgu oyunu olması. Oyunun en büyük sıkıntısı türkçe çevirisi. Birebir çevirme çalışmalarında anlaşılmayan talimatlar oyuncuların işini bir hayli zorlaştırıyor. Bu sıkıntı sebebiyle biz hilemizde Türkçeye ve anlaşılırlığa çok dikkat ettik. Uzayda geçen oyunda kendi uzay geminize, kendi gezegeninize hatta kendi galaksinize dahi sahip olabilirsiniz. Tabi ki bunlar öyle kolayca ulaşabileceğiniz şeyler değil. Ogame hile 2020 size oyunun bu imkanlarına daha kolay ulaşma imkanı sağlayacak. Ogame hile programları sizlerle.

Devamını Oku

Travian Hile 2020 | Otomatik Farm ve Yağma Botu – Güncel Versiyon

Travian hile programı 2020 ile oyunda yaşanan uzun bekleme sürelerini azaltmaya ve işinizi kolaylaştırmaya geliyoruz. Yıllardır birçok tutkulu oyuncusu olan Travian bazı özellikleriyle oyuncuları zorluyor. Travian’ da köyünü geliştirmek ve  güçlü askeri birlikler kurmak çok zaman alan işler. Oyun çok yavaş gelişiyor. Neredeyse 40 dakikanızı bir bina yapmak için harcıyorsunuz. Bina bittikten sonra da yeni bir şey yapmaya çalıştığınızda genelde resourceunuz kalmamış oluyor. Travian hile 2020 üzerine çalışırken bu konu üzerine yoğunlaştık. Üretim süresini kısaltabileceğimiz Travian hile kodları geliştirdik.

Devamını Oku

Karahan Online Hile 2020 | Tüm Pvp Serverlarda Çalışan Bot

Karahan online hilesi hem tüm pvp serverlarda hem de official oyunda çalışmaktadır.

Karahan Online bot, oyunda son zamanlarda bir kesim oyuncuların çok şikayetçi olduğu, bizim gibi hilesever  oyuncuların da çok memnun kaldığı Karahan Online pvp hilesi özelliğini de içinde barındıran bir hile yazılımıdır.  Yıllar önce birçok oyun otoritesi ve oyuncular tarafından Knight Online, Metin2 gibi oyunları geride bırakacağı beklentisiyle oyun piyasasına giren oyun beklenen ilgiyi görmemişti. Buna rağmen hala azımsanmayacak derecede oyuncu kitlesi bulunan platformun serverları da hala tıklım tıklım.

Devamını Oku

Roblox Hile 2020 Eylül -Para Hilesi, Hızlı Koşma Hilesi, Bedava Güncel

Roblox hile 2020 eylül, Roblox çok fazla güncellenen bir oyun olduğu için paylaştığımız bir Roblox para hilesi. Roblox hile konusuna girmeden önce biraz oyunun kendisinden bahsetmek istiyorum. Roblox, grafikleri bakımından lego görünümlü bir oyun. Oyun belli bir açıdan oyun motoru diğer bir diğer açıdan ise oyun platformudur. Yani platformun içinde hem oyun oynabilirsiniz hem de kendi oyunlarınızı çevrimiçi oyuncularla paylaşabilirsiniz. Yani Roblox, içeriğini oyuncuların belirlediği bir platform. Oyun ekranına girdiğinizde karşınıza biçok farklı oyun çıkacaktır bunlardan istediğinizi seçip oynamaya başlayabilirsiniz. Roblox Studio kısmından da siz de bir yazılımcı gibi yeni oyunlar ortaya çıkartıp yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Fakat şunu da söylemekte fayda var, platformun bu kısmı biraz karmaşık. Kendi oyununuzu paylaşmanız biraz zaman alabilir.

Devamını Oku

Hyper Scape Hile İlk Kez Çıktı – Aimbot Wall Hack Güncel

Hyper Scape hile yazılımını paylaştığımız bir yazımız ile yeniden karşınızdayız. Online oyunların gözdesi olan ve duvarın arkasından da düşmanı görebildiğiniz bir hile olan Hyper scape wall hack son zamanların en çok talep edilen hilelerden biri olunca sizinle Hyper Scape hile güncel dosyasını paylaşma gereği duyduk. Bina çatısından bir diğer bina çatısına atlarken rakiperinizin bina içinde dahi nerede olduğunu görmek siz hilesever dostlarımıza oyun avantajı sağlayacak ve maçlarda sizi üst sıralara taşıyacak. Bu Hyper Scape hile özellikle oyuna yeni başlayan ve online oyunları çok da iyi oynayamayan dostlarımızın çok işine yarayacak. Son zamanların gözde bilim kurgu oyunlarından biri olan Hyper Scape odalarında adınızdan söz ettirmek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar mutlaka okuyun.

Devamını Oku