Apex Legends Hile 2020 Mayıs | 5. Sezon ESP Wall Hack Güncel

Apex legends hilesini TR’de ilk paylaşan sitelerden birisi biziz. Şimdiye kadar apex legends için 2 tane hile paylaşmıştık. Fakat ne yazık ki bu hileler artık güncelliğini yitirdi. Bizde sizlerle yeni bir apex legends 2020 wall Hack aim bot hilesini paylaşıyoruz. Bu paylaştığımız apex legends hack 2020 mayıs ayı, 5.sezon güncel sürümüdür.  Apex için çok yakında efsane hilelerde gelecek. Apex Legends’ın 5. Sezonunun şerefine bizde paylaşımları arttıracağız.

Apex Legends Hile 2020 Güncel Sürüm Kurulumu ve Çalıştırılması

Apex legends hack kurulumu için aşağıda anlattığımız talimatları takip edin.

Apex legends hile paketinin kurulumu otomatik olarak gerçekleşiyor. Yani injectorde hileyle beraber geliyor. Tek yapmanız gereken masaüstüne gelen launcher kısayolunu başlatmak. Bu launcher kısayoluna tıkladığınız zaman hile kendini otomatik olarak oyuna inject edecektir. Sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. İnjectorde, dll’de setupun içinde bulunmakta.

Apex Legends Wallhack, Aimbot Gibi Özellikler Nasıl Aktive Edilir?

Programın işlevlerini çalışır hale getirmeniz için tek yapmanız gereken “HOME” tuşuna basmak. Home tuşu sayesinde özellikler çalıştırılır. Eğer ben tüm özellikleri açmak istemiyorum diyorsanız, apex legends hile launcherinin, settings bölümünden istediğiniz hileleri açıp kapatabilirsiniz. Fakat bunu oyuna girmeden önce yapmanız gerekiyor. Oyun esnasında özellikleri değiştiremezsiniz. Sadece hileyi açıp kapatabilirsiniz.

Apex legends wallhack’i indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Apex legends aimbot bedava hile sayesinde, oyunu çok rahat oynayacak ve tüm elleri kazanacaksınız.

Apex Legends D3D Hack Link 1

Apex Legends D3D Hile Link 2

Şifre: hilecin

2 thoughts to “Apex Legends Hile 2020 Mayıs | 5. Sezon ESP Wall Hack Güncel”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.