apex legends hile 2019 wallhack

Apex Legends Hilesi 2019 Şubat | Yeni Battle Royale Wall Hack

Apex legends hile wallhack premium versiyonu, oyun çıkar çıkmaz piyasada yayınlandı. Apex Legends geçtiğimiz günlerde çıkan, ücretsiz bir battle royale oyunu. Yani pubg ve fortnite benzeri bir oyun. Apex Legends çıktığı anda bir çok eleştirmenden tam puan aldı ve çok beğenildi. Oyun henüz Türkiye’de çok duyulmuş değil. Lakin global piyasada hızla oynanmaya başladı. Bizde bu yeni çıkan oyunun yani Apex Legends’in hilesini bulduk. Yabancı forumları uzun süre araştırarak apex legends hile wall hacke ulaştık. Apex legends hack 2019 şubat ayı itibari ile günceldir. Sorunsuz bir biçimde çalışıyor. Ayrıca şuanlık herhangi bir ban riski vs. yok. Apex Legends’ın hilesi yeni çıktığı için, oyun adminleri henüz fark edemiyor. Eğer apex legends hilesi tespit edilmeye başlanırsa, size duyuracağız. Ancak şuanda gönül rahatlığı ile bu hacki kullanabilirsiniz.

Apex Legends Aimbot, Wallhack Kurulum

Kurulum basittir arkadaşlar, setup ile kurun. Zaten o gerekli kısımları halledecek. Apex legends hilesini çalıştırdıktan sonra oyuna giriş yapın. İlk başta hile hata verebilir. Eğer apex legends hack 2019 hata verirse, tekrardan başlatın. Oyundan çıkmanıza gerek yok. İnsert tuşuna basarsanız aktif hale gelecektir. Ekstra olarak herhangi anlatacağım bir şey yok. Yapması basittir.

apex legends hack 2019 hile.jpg
apex legends hack 2019 hile

Apex Legends Hile 2019 Şubat Nasıl Çalışacak ?

İnsert tuşu ile açılır. Lobiye geleceğiniz zaman hileyi kapatın. Eğer kapatmazsanız lobi donuyor ve hiç bir butona basamıyorsunuz. Bazen oyundan atmalar oluyor. O problem için şuan yapılacak bir şey yok. Ban ihtimali çok düşüktür. Apex Legends wallhack yeni çıktığı için çok fazla yayılmadı. Bu yüzden ban riski son derece düşük. Yinede siz apex legends hile 2019 u kullanırken dikkatli olun.

Videoyu ve oyun için resimleri ekledim. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa sormaktan çekinmeyin. Eğer beğenirseniz apex legends hileleri de paylaşmaya başlayacağız. Oyun daha yeni çıktığı için hack bulmak zor. Fakat gün geçtikçe hileler geliştirilmeye başlandı. Bu Apex Legends wall hack eğer fixlenirse konu üstünden duyuracağım. Hackin özelliklerini videodan izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

Rar Şifresi: hilecin

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

NOT: Arkadaşlar önce ki koyduğum sürümde sıkıntı vardı, şimdi güncellendi. Her sistemde çalışır hale geldi.

10 thoughts to “Apex Legends Hilesi 2019 Şubat | Yeni Battle Royale Wall Hack”

  1. abi eline sağlık çok teşekkür ederim bu siteyi sık kullanılanlara ekledim yeni hileleri de dört gözle bekliyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.