bf 5 wall hack 2018 aralık

Battlefield 5 Hile 2018 Aralık Online | Güncel Bf5 Wall Hack

Battlefield 5 online hilelerini yayınlamaya başladık! Bf5 2018 güncel hilelere artık sitemizden ulaşabilirsiniz. İlk Battlefield 5 wall hack hile 2018 konumuzla karşınızdayız. Battlefield 5 online hile wallhackin özelliklerini, nasıl kullanıldığını ve yapımcı notlarını aşağı da sizler ile paylaştık. Battlefield 5 hile 2018 aralık versiyonunun indirme linklerini yazımızın en alt kısmında bulabilirsiniz. Bf 5 hile ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, mesaj atarak sorabilirsiniz.

Battlefield 5 Hile 2018 Aralık Özellikleri Nelerdir?

Battlefield 5’i geçen günlerde oynama fırsatına eriştim. Açıkçası çok zevkli oyun. Tabi oyunun başına yeni oturduğum için diğer pro oyuncular tarafından adeta ezildim. Bende hemen bf5 hile arayışlarına giriştim ve aşağıda sizinle paylaşacağım Battlefield 5 hacke ulaştım. Bu hilenin özellikleri şu şekildedir:

  • Wallhack
  • Esp Box
  • Esp Distance: Düşmanın size olan uzaklığını gösteriyor.
  • Esp Health: Rakip takımın oyuncularının sağlık seviyesini görebilirsiniz.
  • Aim Assist: Bu özellik aimbot anlamına gelmiyor arkadaşlar. Adından da anlayacağınız üzere vuruş isabetinizi arttırır lakin herkesi kafadan vuramazsınız.

Aşağıya koyduğum oyun içi videoyu izleyerek hilenin özelliklerine daha vakıf olabilir ve nasıl çalıştıklarını görebilirsiniz.

Bf 5 Online Hack 2018 Nasıl Çalıştırılır?

  • Hilemizi indirdikten sonra, rar dosyasından setupu çıkartın ve hack kurulumunu yapın.
  • Battlefield 5 wall hack kısayoluna sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın.
  • Oyunun ekran modunu kenarlıksız olarak ayarlayın.
  • Arka planda oyun dışında herhangi başka bir şeyin açık olmamasına dikkat edin. Arka planda başka şeyler çalışıyorsa oyununuzu çok kastırabilir.
  • Bf 5 hile menülüdür, bu yüzden kısayol tuşu yok. Menü üstünden açıp kapatabilirsiniz. Hileyi açtığınız zaman karşınıza menü gelecektir.

Battlefield 5 hile 2018 aralık online

Battlefield 5 İnceleme

Battlefield 5 bu oyununda, Battlefield 1’in oyun alanını daha da büyük seviyelere ulaştırıyor ve oyuncularını çok büyük bir savaş makinesinde hayati bir öneme sahipmiş gibi hissettiriyor.   Battlefield 5’nin single player mücadelesi oldukça iyi olmasına rağmen biraz kısa. Tıpkı Battlefield 1’de olduğu gibi, genel bir hikayeye uymak zorunda kalmamanızı sağlayan farklı savaş hikayeleri var ve istediğinizi seçebiliyorsunuz. Hikayeler tatmin edici ve yenilikçiler. Savaşın en uç noktalarından, İkinci Dünya Savaşı’na kadar geçen sürede yaşanan hikayeleri anlatıyorlar ve aynı zamanda yaygın görüşlere meydan okumaktan korkmuyorlar. Savaş Hikayelerini gerçekten etkili kılan şey; sonunda birtakım hedeflerle ulaşmanız, sonra da onları yerine getirmeniz gerekmesi.  Parçalar eksik olsa bile, Battlefield 5’in çok oyunculu  versiyonuna ilk bakış açım oldukça iyi. Bekleme modu, üç gün boyunca ilerledikçe mini kampanyaları izlemek için oyun modlarını karıştıran ve eşleştiren Büyük İşlemlerdir. Grand Operation özelliği, üç gün boyunca ilerledikçe savaşların izini sürmek için oyun modlarını karıştıran ve eşleştiren bir özellik. Bu sayede karşı takımla karşılaşabiliyor, yenilen takım cephenin arkasına itiliyor ve bu modda bir çok şeyle karşılaşabiliyorsunuz. Genel olarak, Battlefield 5, hem oynayabileceğiniz hem de izleyebileceğiniz iyi bir shooter oyunu. Dünya Savaşı’nın korkunç ama gerçekçi bir şekilde yorumlanması gerçekten heyecan verici ve muhteşem. Battlefield 5, bir hayranının istediği her şeyi ve daha fazlasını sağlayan en iyi seri.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.