Black Desert Hile Botu Ekim 2018 | Otomatik Kasılma | Güncel

Black desert online bot hile 2018’i bulduk. Mmorpg oyunların artık devri biraz geçmiş olsa da, black desert’ın kendine göre bir kitlesi bulunuyor. Tabi bilirsiniz ki mmorpg oyunlar bot kullanmadan oynanmaz. Bu yüzden black desert online bot hacki sizlerle paylaşıyoruz. Elle kasmakla uğraşmayın, bırakın bota keyfinize bakın 🙂 Black desert hileleri 2018 yılı güncel versiyonları artık sitemizde yer alacaktır. Sitemizi takip ederek black desert oto kasılma hile konularına ulaşabilirsiniz. Şimdi, gelelim hilemize yani daha doğrusu botumuza. Black desert hile ekim 2018’in kullanımını, kurulumunu ve ipuçlarını sizler için anlattık.

Black Deset Bot Hile Ekim 2018 Özellikleri

Seri Vurma: Metin2 oynayanlarınız bilir, 7x diye bir hile vardır. Bu Black Desert hile botunda da buna benzer bir özellik var. Çok seri bir şekilde vurabiliyorsunuz.

Hız Hilesi: Hızlı gitmenizi sağlıyor, ne kadar hızla gideceğinizi kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

Record Way Points: Bu özelliği açarsanız, bot gittiğiniz yolu kaydeder. Kasılacağınız yeri belirleyebilirsiniz.

Black desert bot 2018’in tüm özellikleri bunlardır. Videoyu izlerseniz, hilenin nasıl çalıştığını daha net anlayabilirsiniz.

Black desert hile ekim 2018

Black Desert Hile Ekim 2018 Nasıl Çalıştırılır

Şimdi gelelim black desert hackin nasıl çalıştığına. İndirip hileyi kurduktan sonra oyuna giriş yapın. Hilenin kısayolunu kullanarak botu başlatın. Ancak bu işlemi oyunu tam anlamıyla açtıktan sonra yapın. Botun üst kısmında ki “enabled” yazan yerin yanında ki tik işaretine bastıktan sonra, aktif olacaktır. Black desert hile ekim 2018’in ayarlarını videoda ki gibi yapmayın. Orada ki ayarların bir tık daha düşünüğü kullanmanızı öneririm. Bunun sebebi ise bot olduğunuzun anlaşılmaması için. Yapmanız gerekenler bu kadar, artık otomatik olarak kasılabilirsiniz.

Önemli Not: Menünün gelmesi için “end” tuşuna basmanız gerekmekte. “End” tuşuna basmadan black desert botun menüsü gelmeyecektir.

Black Desert Otomatik Kasılma Botuna Dair Uyarılar

Arkadaşlar, her hile de olduğu gibi bu hilede de ban yeme riskiniz bulunmakta. Lütfen bunun farkında olarak kullanın.

Ayrıca ana karakteriniz yerine yan karakterinizde kullanmanızı tavsiye ederim. Herhangi bir sıkıntı yaşarsanız ana karakterinize bir şey olmasın.

Bot, ara sıra oyundan atabilmektedir. Bu konuda ne yazık ki yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor. Bilginiz olsun

İndirme Linki

İndirme Linki 2

Virüstotal Sonucu

One thought to “Black Desert Hile Botu Ekim 2018 | Otomatik Kasılma | Güncel”

  1. Black desert için ilk defa bir bot bulabildim. Çalışmasını hiç beklemezdim ama çalıştı. Çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.