Black Squad Hile 2019 Temmuz Wallhack | WokTeamD3D Güncel

Black squad hilelerini artık sitemizde paylaşmaya başladık. Black squad’ın Türkiye’de de önemli bir oyuncu kitlesi var. Gelen bir kaç mailde de bizden bu konuda paylaşım yapmamız için istekte bulunulmuş. Black squad 2019 hile temmuz ayına ait wallhack yayında. Black squad hile içinde wallhack ve aimbot özellikleri,ni bulunduruyor. Lakin bu black squad hile menü bulundurmamakta. Kısayol tuşları ile black squad hack 2019 özelliklerini aktif edebiliyorsunuz. Black squad hile 2019 hakkında tüm gerekli bilgileri yazımızın devamında sizler ile paylaştık.

Black Squad Wallhack 2019 Kurulum

Setup dosyası kurulumu otomatik olarak gerçekleştirecek. Yani kurulumu yaparken herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Ardından masaüstüne black squad hilesinin kısayolu gelecektir. Bu kısayola sağ tıklayın ve yönetici olarak başlatın. Oyuna giriş yaptıktan sonra black squad hilesini açıp kapatacağınız tuşlar şöyle:
İnsert (Hileyi aktive eder)
PGUP (Hileyi kapatır)

Zaten sadece wallhack ve aim asist özelliği olduğu için, iki özellikTe aynı anda açılıyor. Yani birini açıp, birini kapatma imkanınız yok. Fakat merak etmeyin aim assist özelliği ile, aimbot aynı şey değildir. Yani herkese headshot atmazsınız fakat aim assist vuruşunuzu iyileştirir. Bu sayede hile kullandığınızı belli etmezsiniz.

Black Squad Hack Yüzünden Ceza Yer Miyim?

Bildiğiniz üzere ücretsiz paylaşılan hilelerin neredeyse hepsinde bir ceza, yani ban ihtimali vardır. Bu yüzden %100 ban ihtimali yok diyemem. Lakin sizlerle paylaştığım bu hack daha çok yeni çıktı. Ayrıca black squad hackin kodlarını kendimizde inceledik. Son derece iyi şekilde şifrelenmişler. Anti hile programının algılaması oldukça zor. Yani herhangi bir ceza ile karşılaşma ihtimaliniz düşük. Ama içinizde herhangi bir şüphe varsa, yan hesabınızda da kullanabilirsiniz. Ana hesabınızı riske atmadan, yan hesabınızı kasmış olursunuz.

Black Squad Wallhack ve Aimbot Hack Hakkında Notlar:

Bende bu hacki deneme fırsatı buldum. Şahsen çok beğendim. Hile ile 2 saat oynamama rağmen herhangi bir oyundan atma veya kasma sorunu yaşamadım. Son derece iyi çalıştı. Benim hileyi kullandığım sistem Windows 7’di. Bu yüzden sizde kullanırken bunu göz önünde bulundurun. Windows 10 kullanıcısı iseniz, kısayolu uyumluluk modu ile çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Daha iyi bir performans alırsınız. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bize sormaktan çekinmeyin. Ayrıca black squad hilelerinin devamını gelmesini isterseniz, yorum atarak bildirin lütfen. Herkese iyi oyunlar dilerim.

İndirme Linki 1

Alternatif Link

Şifre: hilecin

6 thoughts to “Black Squad Hile 2019 Temmuz Wallhack | WokTeamD3D Güncel”

  1. Black squad oyununu 3 ay önce bırakmıştım. Oyun çok fazla p2w olmuştu. Fakat sizin sayenizde şimdi geri döneceğim. Yeni black squad hackleride bekliyoruz admin, çok sağol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.