Brawlhalla Hile 2020 – Sınırsız Zıplama Ve Uçma Hilesi

Brawlhalla multiplayer olarak oynanabilen harika bir stres atma oyunu. Basit mekanikleri ve kullanıcı yormayan ara yüzü ile seri bir şekilde diğer rakiplerle maç yapabiliyorsunuz. Tabi bizde bu oyunu es geçmek istemedik. Hile yapımcıları genellikle Brawlhalla oyunuyla ilgilenmiyor. Bu yüzdende Brawlhalla’ya yeni hileler gelmiyor. Fakat bizler, siz değerli takipçilerimiz için uğraştık ve Brawlhalla hilesi zıplama ve uçma hacki çıkarttık. Brawlhalla zıplama hilesi normalde eski bir hileydi. Lakin biz bu hilenin kodlarını değiştirdik ve güncel olarak da çalışabilen bir hale getirdik. Her neyse, lafı daha fazla uzatmadan Brawlhalla hile 2020 hack anlatımına geçelim.

Hileyi nasıl kuracağınızı aşağıda anlattık. Lütfen bu kurulum kısımlarını dikkatle yapınız.

Brawlhalla Hile Kurulum

Brawlhalla Para Hilesi Gelecek Mi?

Şuan da brawlhalla için çalışan herhangi bir para hilesi bulunmamakta. Fakat bizler bu hackin üstünde çalışmaktayız. Brawlhalla için bir para hilesi geliştirmeye uğraşıyoruz. Daha projenin başında olduğumuz için size herhangi bir çıkış tarihi verebilmemiz olası değil. Lakin projenin yarım kalmayacağı konusunda söz verebiliriz. Yakın zamanda brawlhalla para hilesi sizlerle olacak.

Brawhalla Hilesi Hangi Sistemlerde Sıkıntısız Çalışıyor?

Brawlhalla hilesi yalnızca bilgisayarda çalışmaktadır. Windows kurulu olan bütün işletim sistemlerinde çalışıyor. Ne yazık ki macos için uyumluluk problemi bulunmakta. Bu yüzden brawlhalla hilesi mac pclerde çalışmamaktadır. Aşağıda gördüğünüz işletim sistemleriyle uyumlu çalışmaktadır.

  • Windows 10
  • Win 8/8.1
  • Win 7

32 bit içinde 64 bit içinde uyumluluğu var. 32 bit ve 64 bit pclerde problemsiz olarak çalışmakta.

Brawlhalla Uçma Hilesi Dışında Başka Özellikler Var Mı?

Ne yazık ki bu versiyonda zıplama ve uçma hilesi dışında başka özellikler bulunmamakta. Fakat hemen üzülmeyin, yeni getireceğimiz versiyonlarda brawlhalla hilesine aimbot ve damage hack gibi özellikler dahil etmeyi düşünüyoruz. Eğer spesifik olarak istediğiniz bir özellik varsa lütfen isteğinizi yorum olarak bize iletin. Sizlerden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda brawlhalla hilesini geliştirmeye devam edeceğiz. Yeni hileler için bizi takipte kalmayı unutmayın.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

2 thoughts to “Brawlhalla Hile 2020 – Sınırsız Zıplama Ve Uçma Hilesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.