Cod Warzone 2020 Hile Ağustos | PC Aim Assist Duvar Arkası Görme

Call of Duty herkesin severek oynadığı ve benim de çok ilgimi çeken bir oyun. Çıktığı zamandan beri çok fazla sevenini etrafında toplamış, yeni eklentileriyle günden güne popülaritesini arttıran bir oyun. Bunları zaten biliyorsun bunu okuyan arkadaşım. 2019da çıkan Modern Warfare’in bir parçası olarak Mart 2020’de biz oyun severlere sunuldu. Bir süre oynadım ve sonrasında hilesini aramaya başladım. Bu sitedeki diğer yazılar gibi bu yazı da ve bu yazının sonundaki link de buna yönelik. Oyunda bir çok mod bulunuyor, yağma, çatışma, savaş gibi. Battle Royale, Plunder, Fortnite Blackout vs. Bunları oynayanlar zaten biliyorlar. Oynadıkça diğerleri de keşfedecek. Cod Warzone Wallhack hilesi oyunu etkili kılmada ve diğerlerinden farklılaşma konusunda oldukça önemli. Daha detaylı bilgileri ve en güncel 2020 Cod Warzone hilesini vereceğim.

Ağustos 2020 Call of Duty Warzone Hile Programı Nasıl Kurulur ve İçeriğinde Neler Var?

Radar, ekranın belli bir kısmında etrafınızda yer alan rakiplerin yerlerini bir nokta halinde gösteren ESP özelliğidir. Cod Warzone Wallhack içerisinde bu özellik mevcut. Bu işi çok tatlı kılıyor. Aimbot hedef alma işini sizin yerinize gerçekleştiren bir eklentidir. Sizin için işleri oldukça kolaylaştırırken rakipleriniz için de aynı oranda zorlaştırıyor. Zaten 2020 ağustos Call of Duty Warzone hilesinin amacı da bu. Benim bunu yapma amacımla aynı. Sizin işinizi kolaylaştırırken rakibinizi çıldırtmak. Programı kurup oyunu başlattıktan sonra artık Call of Duty Warzone hilesine sahipsiniz diyebiliriz. Hack’in arayüzüne girince siz de bir çok şey olduğunu göreceksiniz, bunları iyice keşfetmek ve kendinize göre uygulamak sizin geliştireceğiniz bir şey. Bu yazıda kurulumu ve detayları aktarabildiğim kadar aktarıyorum.

Bilgisayarım Zarar Görür Mü ya da Anti Hack Programına Yakalanır mı?

Hayır görmez hatta bu mümkün değil. 50ye yakın bilgisayarda bunun denemesini yaptık ve onaylarını aldık. Cod Warzone hile 2020 tamamen sorunsuz çalışan bir program. Anti hack programları Cod Warzone Wallhack’i göremiyor. Radarı en iyi şekilde kullanın, aimbot özelliğini de en iyi şekilde kullanın, kurulumu verdiğim şekilde birebir yerine getirin sonrasında rakiplerinizi perişan edin J
Call of Duty Warzone hile 2020 ağustos bu ayla beraber en güncel sorunsuz sürüm. Araştırmalarımızı tamamladıktan ve denemeleri yaptıktan sonra size sunuyoruz. İyi oyunlar arkadaşlar.

Cod Warzone Hile 2020 Ağustos İndirme Link 1

Call Of Duty Warzone Hile İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.