crossfire hile 2018

Crossfire Hile | Silah Hilesi -Güncel Sürüm | 2018

Crossfire eskinin efsane oyunlarından bir tanesi, lakin artık pek fazla oynanmıyor. Yine de hala oynayan arkadaşlarımız illa ki vardır. Bizde onlar için bir tane crossfire hilesi bulduk. Crossfire silah hilesi eskiden çok arana bir hileydi. Bu crossfire hile aracını severek kullanacağınızı düşünüyor. Crossfire hile 2018 in anlatımını ve indirme linklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Crossfire Silah Hilesi İle Hangi Silahları Kullanabilirim?

Crossfire silah hilesi 2018 ile 7 adet vip silahı, bedavaya kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz silahların listesi sırasıyla şöyle:

  • M4A1-S-Radiant Beast
  • AK-47-K-Noble Beast
  • Desert Eagle-Noble Beast
  • Kukri-Noble Beast
  • AWM-Infernal Dragon
  • RPK-Infernal Dragon
  • Thompson-Infernal Dragon

Bildiğiniz üzere normalde bu silahları para ödeyerek kullanabiliyorsunuz. Ancak sizinle paylaştığımız hack sayesinde ücretsiz olarak bu silahlar kullanımınıza sunulacaktır.

Crossfire Hile 2018 Kullanımı Nasıl?

Crossfire silah hilesinin herhangi bir menüsü vs bulunmuyor. Tek yapmanız gereken paylaştığımız dosyayı bir injector ile oyuna inject etmeniz. Oyuna girdiğiniz zaman hack otomatik olarak kendiliğinden çalışıyor.

Bu arada AMW VE M4A1’de sıkıntı çıkartabiliyor. Ancak yayıncı paylaştığı konunun altında ilerleyen versiyonlarda bu sıkıntıyı düzelteceğini söylemiş. Düzeltilmiş versiyon gelirse sizlerle paylaşacağım. Bunun yanı sıra ben crossfire hilesini indirip denemedim, fakat paylaşılan konunun altında ki yorumların hepsi hilenin çalıştığını söylemekte. Bu yüzden de sizlerle paylaşıyorum. Eğer hile çalışmıyorsa, yorum atarak geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bunların yanı sıra hilenin ban riski var. Yayıncı, kendisinin test ettiğini ve güvenli olduğunu yazmış. Fakat altına eklediği notta riskin size ait olduğunu da belirtmiş. Bu yüzden hileyi ilk önce yan hesabınızda denerseniz sizin açınızdan çok daha sağlıklı olacaktır. Herhangi bir ban sıkıntısı ile karşılaşmanızı istemeyiz.

crossfire hile 2018
Crossfire silah hilesinden bir görüntü

İnjector Nedir, Nereden Bulurum?

Arkadaşlar, injector hile dosyalarının oyuna bağlanmasını sağlayan aracı programlardır. .dll uzantılı dosyaları oyuna inject eder. Bu crossfire hilesinin içinde injector bulunmuyor. İnjectoru, internette ufak bir arama ile bulabilirsiniz. Google’a “crossfire injector tool” tarzı şeyler yazarsanız kullanabilirsiniz. Genellikle injector dosyaları güvenli olmadığı için, bu hileyi injector ile paylaşmıyorum. İnjector insiyatifini size bırakıyorum. Bilgisayarınıza kurulan crossfire hile dll dosyasını, injector yardımı ile oyuna inject ederek hacki kullanabilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL TARAMASI

One thought to “Crossfire Hile | Silah Hilesi -Güncel Sürüm | 2018”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.