Darkorbit Hile 2019 | Güncel Bot Hack – Yeni Versiyon Ücretsiz v2.8

Darkorbit bot veya hile olmadan oynanması son derece zor bir oyun haline geldi. Eskiden beri piyasada olan bu tarayıcı tabanlı oyun, gerçekten çok zevkli. Lakin saatlerce, bot olmadan kutu toplamak ciddi manada insanı yoruyor. Lakin bugün sizinle paylaşacağımız darkorbit hilesi 2019 versiyonu ile oyundan tam manasıyla zevk alacaksınız. Darkorbit bot hack 2019 ile 7/24 geminizi kasabileceksiniz. Bu darkorbit hilemizde herhangi bir ban durumu vs. söz konusu değil. Son derece güvenli. Darkorbit bot hilesinin yapımcısı biz değiliz. Lakin çok sağlam bir yabancı forumdan bulduk. Normalde paralı olan bu botun ücretsiz (public) versiyonunu sizler ile paylaşıyoruz.

Darkorbit Hile Bot 2019 Özellikleri Nelerdir?

Oyunda gelişmeniz için en fazla ihtiyacınız olan şeylerden birisini yapıyor. Yani kutu topluyor. Lakin özellikleri bunlarla da bitmemekte. Hemen darkorbit hackin özelliklerinin sıralı tam listesini koyuyorum.

  • Kutu Toplama: Kutu toplama için ayarda yapabiliyorsunuz. Sadece istediğiniz kutuları da toplatabilirsiniz.
  • Npc Kesme: Npcler ile otomatik olarak savaşa giriyor. Bu ayarı isterseniz açabilir veya kapatabilirsiniz.
  • Pet Kullanma
  • Tamir
  • Hp Fulleme
  • Anti Ban Seçenekleri: Gm yanınıza geldiğinde bot otomatik durur vb.

Darkorbit Bot Kurulumu

Darkorbit botunu kolay bir şekilde kurabilmeniz için setup haline getirdik. Çünkü darkorbit hilesi yüklenirken, hilenin çalışması için bazı programlarda kurmanız gerekiyor. Bunlar vb redist, autoit vb. programlar. Ayrıca birkaç tane de dll yükleniyor. Bu yüzden tek tek uğraşmayın diye setup haline getirdik. Darkorbit hile 2019’u bu sayede kolay bir biçimde kurabilirsiniz. Masaüstüne gelen darkorbit hackin kısayolu ile hileyi başlatacaksınız.

Kullanım Tuşları:

F2: Başlat

F3: Durdur

F4: Devam ettir

ESC: Sonlandır

Linkler ve örnek kullanım videosu aşağıdadır. Videoyu kendim çekmedim. Hilenin paylaşıldığı forumda ki, yapımcının yayınladığı videoyu sizlere aktardım. Herhangi soracağını bir şey olursa lütfen yorum atmaktan çekinmeyin. Eğer darkobit bot 2019’u kullanırken bir sıkıntı yaşarsanız bizlere bildirin, yardımcı olmaya çalışacağız.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

One thought to “Darkorbit Hile 2019 | Güncel Bot Hack – Yeni Versiyon Ücretsiz v2.8”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.