Escape From Tarkov Hile 2020 Bedava Wallhack [GÜNCEL]

Escape From Tarkov hile 2020 wallhack ve item esp sürüm hiçbir problem çıkartmadan çalışıyor. Üstelik parayla vs. de satmıyoruz. Escape From Tarkov hile %100 bedava. Escape Tarkov shooter oyunları sevenler için gerçekten mükemmel bir oyun. Oyunda, Tarkov isimli şehirden kaçmaya çalışıyorsunuz. Tabi buradan kaçmak için bol bol loot yapmanız ve rakiplerinizi vurmanız gerekiyor. Yani Battleroyale tarzında bir oyun. Fakat Battleroyale deyince hemen Pubg gibi olduğunu düşünmeyin. Farklı öğeler bulunuyor ve oynanışlarını birbirinden ayıran pek çok önemli nokta var.

Escape From Tarkov HİLE 2020 Kurulumu

Escape From Tarkov (EFT) Hilelerini Neden Kullanmalıyım?

Aslında en başta dediğim gibi, oyundaki olay şehirden kaçmak. Fakat elinizdeki ganimet ile şehirden canlı olarak ayrılmak pek kolay değil. Sizi öldürmek için oldukça istekli olan pek çok sayıda rakibiniz var. İşte bu hileyi kullanmanız için birkaç neden:

Engelleri hızlı bir şekilde aşmak için. Escape from Tarkov’da gereksiz yerlerde zaman kaybetmeyecek ve doğrudan hedefinize gideceksiniz.

Düşmanlarınızın hepsini gölgede bırakın. Bu hile sayesinde adeta görünmez olacaksınız. Kimse sizi görmeden, düşmanların alnının çatına mermiyi yerleştireceksiniz.

Ve tabii ki oyunu kazanmak için bu Escape From Tarkov wallhack ve full hilesini kullanmalısınız.

Escape From Tarkov Hile Aimbot

Tarkov Aimbot’u sayesinde düşmanlardan kaçarken onları tam isabetle vurabilirsiniz. Hareket halinde veya dururken, hiç farketmez. Bu aimbot sayesinde rakipleri her türlü indireceksiniz. Aimbot her hedefinizi net bir şekilde görselleştirir, yakınlaştırır ve crosshairinizi otomatik olarak ateş edilecek bölgeye kaydırır. Hedefi hareket ederken bile vurabilirsiniz ve izlerini sorunsuz bir şekilde tespit edebilirsiniz.

“Escape From Tarkov aimbot hilesinde düşmanın ateş edilecek bölgesini ayarlayabiliyorsunuz. Hile menüsündeki “CUSTOM” kısmında bu gibi ayarlamaları yapabilirsiniz.

Escape From Tarkov Wallhack ve Esp Hile 2020

Genel olarak, Escape from Tarkov’da binaların inanılmaz gerçekçi ve güzel manzaraları var. Bu binaları kullanarak, savaş alanını görebilmektesiniz. Pek çok enkaz bina ve diğer evler var. Tabi bu enkaz binalarda pusu için oldukça iyi bir alan anlamına gelmekte. Evlere girmeden önce içeriden kimlerin olduğunu bilmek oldukça iyi olurdu değil mi? EFT hilesi sayesinde bunu öğrenebilirsiniz. Esp hilesini aktif ettiğiniz zaman hangi rakip oyuncu nerede bulunuyor, %100 doğrulukla tespit edebileceksiniz. Radar ve esp hack özellikleri size inanılmaz fazla avantaj sağlayacak. Tüm oyun alanına hakim olarak görevinizi başarıyla gerçekleştirebileceksiniz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.