Fall Guys Hile – Düşmeme Uçma V2 | Fall Guys Hile Nasıl Yapılır

Fall Guys’ı duymayanınız yoktur sanırım. Oynamamış olsanız bile mutlaka karşınıza çıkmıştır. Oyun ne kadar popüler olsa da Fall Guys hilesini bulmak çok kolay olmadı. Baya bir araştırma yapmamız gerekti, birkaç tane denedik ama en sonunda işe yarayan bir Fall Guys hilesi bulduk. Fall guys hile nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yazımızın kalanında buna da değineceğiz.

Fall Guys Hile İndir –Peki Nasıl?

Bizim sıkı takipçimiz olanlar Fall Guys hile nasıl yapılır diye merak etmezler diye düşünüyoruz. Fall Guys hilemiz diğer hilelerimiz nasıl indiriliyorsa öyle indiriliyor. İlk defa sitemizi ziyaret etmiş olanlar ya da unutmuş olanlar Fall Guys hile açmayı aşağıdaki görseldeki adımlara bakarak öğrenebilirler. Fall Guys hile indirme de oldukça basit. Paylaştığımız her hileyi kolayca indirebilmeniz ve kullanabilmeniz için ayrıca çaba sarf ediyoruz. Fall Guys hile indirme işiniz tamamlandıktan sonra oyuna girebilirsiniz. Biz bu hileyi saatlerce kullandık ve ban yemedik, bu yüzden içiniz rahat olsun.  Fall Guys hile nasıl yapılır sorunuzun cevabı yeterli olmadıysa yorumlarda aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Fall Guys Hile 2020 | Süper Uçma ve Hız – Ban Yok

Bilmeyenler için, Fall Guys 60 kişiyle başladığınız çılgınlıklar ile dolu etapları 1. olarak tamamlamaya çalıştığınız bir oyun. Çılgınlıklarla dolu dediğimiz aslında yolunuza çıkacak engeller. Bu engelleri ne kadar kolay atlatabilirseniz, 1. olup diğer etaba o kadar kolay geçebilirsiniz. Fall Guys düşmeme hilesi, uçma ve hız hileleri de tam burada devreye giriyor. Sizi birincilikten alıkoyan yegane durumlar, düşmeniz ya da yavaşlamanız. Fall Guys düşmememe hilesi ile artık hiçbir rakibiniz ya da yolunuza çıkan engeller düşmenize neden olmayacak. Ayrıca bu hilemiz size süper hız ve uçma özelliği de katıyor. Siz rakiplerinizin yanından geçerken sizi fark etmeyecekler bile. Zaten sevdiğimiz ve yüksek derecede bağımlılık yaratan Fall Guys oyunu, bu hileler ile daha eğlenceli bir hal aldı bizim için. Sizin içinde aynısının olmasını umuyoruz. Özellikle, her etapta kurulan parkurların üzerinden uçarak geçmek oldukça keyifli. Fall Guys hile nasıl yapılır hemen öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki başlığımızı mutlaka okuyun.

Fall Guys Hile İndirme Linki 1

Fall Guys MultiTrainer Düşmeme Hilesi Link2

Şifre: hilecin

One thought to “Fall Guys Hile – Düşmeme Uçma V2 | Fall Guys Hile Nasıl Yapılır”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.