fortnite hile nisan 2019-

Fortnite Hile 2019 | Yeni Sezon Wallhack Aimbot Güncel Hack

Site açıldığından bu yana neden pek fazla fortnite hile paylaşımlarına önem vermedik. Şuana kadar 2 veya 3 tane fortnite wallhack ve aimbot paylaşmışızdır. Lakin 2019 yılında fortnite hilesi paylaşımlarını arttıracağız. Bugünde sizler ile fornite hile vip wall hack 2019 paylaşacağım. Daha önceden de fortnite makro vb. şeyleri web sitemizde yayınlamıştık. Neyse lafı fazla uzatmadan fortnite hile 2019 konusuna geçelim.

Fortnite Vip Wallhack Hilesi 2019 Özellikler

Bu başlık altında sizlere fortnite hackin özelliklerini sıralayacağım. Hangi özelliğin ne işe yaradığını anlatacağım.

  • Wallhack: Zaten bunu biliyorsunuz, duvar arkasındaki oyuncuları görebilirsiniz.
  • Detail Esp: Bu özellik sayesinde; tüm oyuncuların kaç can puanı olduğunu, isimlerini ve nerede bulunduklarını görebilirsiniz. Videoda da göreceksiniz, muazzam özellik.
  • Aimbot: Mesafe tanımaksızın herkesi kafadan vurabileceksiniz. Yani aslın head shot hilesi de denebilir.

Fortnite Hile 2019 Ban Riski Var mı?

Ban riski her hilede bulunur. Fakat bunu minimalize etmenin de bazı yolları var. Genelde hile kullanan kişiler, hilenin yazılımından dolayı değil hile kullandıklarını belli ettikleri için banlanmakta. Yani sizinle paylaştığımız fortnite wallhack yazılımsal açıdan oyun tarafından tespit edilmiyor. Lakin şüpheli olan maçları adminler izlediği zaman sizin fortnite da hile kullandığınızı anlıyorlar. Ban riskini minimuma indirmek için yapmanız gereken basit şeyler var. Aimbotu sürekli aktif tutmanızı tavsiye etmem. Sadece gerekli anlarda açın. Fortnite hile wallhack özelliğini ise sürekli açık olarak tutabilirsiniz. Lakin onu da kullanırken belli etmemeye özen gösterin. Duvar izlemeyin.

fornite wallhack güncel 2019-min

Fortnite Wallhack Hilesi Özellikleri Aktif Etme ve Kullanma

Sizinle paylaştığımız bu fortnite hack 2019 menüsüz olduğundan dolayı kısayol tuşları ile çalışmakta.

  • Wallhack ve Detail Esp “home” tuşu ile açılıp kapanır.
  • Aimbot “pgup” tuşu ile açıp, kapatılır.

İndirme Linki

Alternatif Link

Rar Şifresi: hilecin

Lütfen yorum bırakarak web sitemize destek olunuz. Ayrıca hangi oyuna hile gelmesini istiyorsanız, lütfen yorumlarda bize yazın. Bizde sizin için araştırıp bulabilirsek paylaşalım. Yeni online oyun hilelerinde görüşmek üzere. Karşılaştığınız bir problem olursa lütfen belirtin.

5 thoughts to “Fortnite Hile 2019 | Yeni Sezon Wallhack Aimbot Güncel Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.