F

Fortnite Hile | Hızlı Build Makrosu | Temmuz 2018 Güncel

Fortnite hile konusunda tarihi bir paylaşım ile karşınızdayız. Türkiye’de paylaşılan ve adam akıllı çalışan ilk Fortnite hilesini sizlere sunuyoruz. Bu konuda hile çalışmıyor vs gibi yorumları asla kabul etmiyorum. Fortnite hilesi bizzat denedim ve çalıştığından eminim. Fortnite hack konusunu sürekli güncel tutacağım ve hileyi çalıştıramayan tüm arkadaşlarıma bizzat yardım edeceğim. Ayrıca fortnite hile 2018 fixlendiği anda bunu konudan duyuracağım ve yeni versiyonunu hemen sizlerle paylaşacağım. Fortnite güncel hack tir ve 14 temmuz 2018 tarihinde paylaşıma girmiştir. Ben yeni keşfettiğim için ancak sizinle paylaşabiliyorum fakat dediğim gibi konunun takipçisiyim. Bu fortnite macro prgoramını herkes çalıştıracak ve kullanabilecek. Yapamayan arkadaşlarıma bizzat anlatacağım ve sürekli güncel olarak tutacağım. Fortnite hile 2018 konumuzun ayrıntılı anlatımına artık geçme vakti geldi. Aşağıda anlatacaklarımı dikkatle okuyun, ayrıca videoda da programın çalışma prensibini sizlere kısaca gösterdim. Onu da izlemeyi ihmal etmeyin.

HİLEYİ DÜZGÜN ÇALIŞTIRABİLMEK İÇİN KONUYU İYİ OKUYUN LÜTFEN!

Fortnite Hile Özellikleri Nelerdir ?

Sizinle paylaştığımız bu program bir hızlı inşa makrosudur. İngilizcesi “fortnite fast building macro” dur. Bu programı kullanarak çok hızlı bir şekilde build yapabilecek ve düşmanlarınızdan rahatlıkla korunabileceksiniz. Hilenin tek özelliği hızlı build makrosu fakat videoda da göreceğiniz üzere oyunda size mükemmel bir üstünlük sağlayacak.

fortnite hile inşaat makrosu
Fortnite makro hilesi menü görünümü

Fast Build Makro Nedir?

Fast build makro, otomatik olarak bina inşaatı anlamına gelmektedir. Makro sayesinde tek bir tuşa basarak saniyeler içerisinde istediğiniz oluşumu yaratabilirsiniz. Bu fortnite hile 2018 sayesinde kule, kutu ve merdiven kulesi inşa edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hilenin kısayol tuşlarına basmaktır. Kısayol tuşuna bastığınız anda istediğiniz oluşum inşa olacaktır.

fortnite makro hilesi
Fortnite hilesi oyun içinden bir görüntü

Fortnite Hile Makro Nasıl Kullanılır?

 • Şimdi ilk olarak linkten verdiğimiz dosyayı indirin, bildiğiniz üzere bir setup dosyası inecek kurulumu setup üstünden gerçekleştirin ve direkt tamam tuşuna basın hile başlayacaktır.
 • Ardından Fortnite’a giriş yapın.
 • Şimdi aşağıda makronun kısa yollarını sizler ile paylaştım. Bu kısayolları isterseniz “config.ini”den düzenleyebilir ve kendinize göre atayabilirsiniz.

Fortnite build makro kısayol tuşları:

 1. H # Gelişmiş kule inşası yapmanızı sağlar
 2. K #Basit kule inşa edebilirsiniz.
 3. J #Kutu yapmanızı sağlar, J’ye bastığınız anda etrafınızda anında bir kutu build edersiniz.
 4. Q #Bu tuşa basarak inşaat işlemeni durdurabilirsiniz.
 5. PgUp, PgDown tuşları ile build limitinizi arttırıp azaltabilirsiniz. Böylelikle craft malzemeleriniz bitmez ve elinizde ki malzemeye göre inşa ayarı oluşturabilirsiniz.
 6. Bu kısayol atamalarını değiştirmek için, config.ini dosyasını metin belgesi olarak açın ve kendi istediğinize göre düzenleyin.
 7. Bu arada makronun build limitini ayarlarsanız, sürekli inşaat yapmaz. Sadece istediğiniz kadar inşaat yapar. Yani fortnite hile yi çalıştırmadan önce mutlaka build limitinizi ayarlamanızı öneririz.

Aşağıda video ile ayrıntılı bir anlatım gerçekleştirdik. Eğer hileyi kullanamazsanız videoyu izleyin ve nasıl yapıldığını görün.

Kodlaması İle İlgili Bilgiler

Hileyi yayınlayan, coder arkadaş kodlama ile ilgili birkaç bilgi paylaşmış.  Hile c# ile kodlanmış ve basit bir kodlaması varmış. Bunun yanı sıra program, oyun açık değilken çalıştırılırsa pc kafayı yiyebiliyor. Makro devreye giriyor ve sürekli build tuşlarına otomatik olarak basılıyor. Fortnite makro hilesi oyun açık değilken çalıştırılırsa, makroyu devreye sokan kısayol tuşlarına basmayın.

Artık geldik fortnite hile 2018 ‘in indirme linklerini paylaşmaya.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL

Hilecin.com’dan notlar: Bu bot kesinlikle çalışmakta, ilk baştan bunu söyleyeyim. Çalıştıramayan kullanıcıların tamamen kendi hatasından kaynaklanmaktadır. Fortnite makro hilesi, wallhack veya aimbot gibi bir hile değildir. Hızlı inşaat yapmanızı sağlayarak rakiplerinizi ezmenizi sağlar. Herhangi bir sorunda lütfen yorum atın. Bu konu sürekli güncel kalacak ve yeni fortnite hileleri gelecektir. Hile fixlenirse bu konudan sizlere duyuracağım ve yeni sürümün ne zaman geleceğini söyleyeceğim. Sitemizi takipte kalmaya devam edin.

17 thoughts to “Fortnite Hile | Hızlı Build Makrosu | Temmuz 2018 Güncel”

 1. Selamlar Defender’a erişim yok adında hata alıyorum ne yapabilirim. Defenderı kapattım kabul etmedi yine. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Bu hata ile karşılaşmanız garip. Ekran resmini atabilir misiniz acaba? Hile çalışmaktadır, bizzat kendimde kullanıyorum.

  1. Arkadaşlar galiba bazı bilgisayalarda bu hataları vermekte, şuan hile çalışıyor kendimde denedim. Yayıncının yeni versiyonu yayınlamasını bekliyorum. Yeni versiyon gelince sizlerle paylaşacağım. Çalışmayan pclerde de çalışacaktır.

 2. ARKADAŞLAR eğer kendi yapı tuşlarınız varsa uygulamanın dosyasına girin config dosyasını birlikte aç a basıp not defterini seçin ve orada yapı tuşları olacak onları editleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.