Fortnite Hilesi Vip Wallhack | 19 Ağustos 2018 | Güncel

Sitemiz açıldığı günden itibaren nedense pek fortnite hile paylaşamadık. Esasında fortnite’ın birçok farklı hilesi ve ek yardımcı araçları bulunuyor. Bu yazımızda sizler ile fortnite wallhack 2018 paylaşacağız. Fortnite hile 2018 birden fazla özelliğe sahip. Fortnite hilesinin özelliklerine yazının başında değinmeyeceğim. Yazının aşağısında bu özellikleri görebilirsiniz. Artık fortnite wallhack yazımına geçebiliriz. Hileyi çalıştırırken sıkıntı yaşamamak için konuyu iyi okumanızı tavsiye ederim.

Fortnite Hilesi 2018 Tüm Özellikleri

Wallhack: Duvar arkasından düşmanların nerede bulunduğunu görebilirsiniz.

Auto Farm: Odun, demir, tuğla gibi maddeleri otomatik olarak toplayabilirsiniz. Auto farm seçeneğini açmanız yeterli olacaktır.

Build Bot: Bu özelliği açarsanız fortnite’da kule buildini otomatik olarak yaptırabilirsiniz. İnşa etme ile uğraşmazsınız.

Smart Loot: Sizin için en iyi olan silahları, maddeleri otomatik olarak toplar. İşinize yaramayanları atar.

No Recoil: Silahların sekmesini azaltır.

No Spread: Fortnite’da kullandığınız silahların geri tepmesini önler. Böylelikle dümdüz bir şekilde ateş edebilirsiniz.

Aim Yardımcısı: Nişan almanıza yardımcı olur. Aiminizi %70 oranında iyileştirir ve kolaylıkla nişan almanızı sağlar.

Fortnite Wallhack Nasıl Çalıştırılır?

  • Verdiğim linkten fortnite hile dosyasını indirin.
  • Ardından kurulum programını “yönetici olarak çalıştır” deyin.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra hileyi açın.
  • Hilenin menüsünden istediğiniz özellikleri işaretlerin ve altta ki “inject” butonuna basın.
  • Oyun otomatik olarak açılacaktır, eğer fortnite otomatik olarak başlamazsa siz oyunu açın.
  • Seçtiğiniz özellikleri oyunun içindeyken açıp kapatamazsınız. Bir özelliği açıp kapatmak istiyorsanız oyundan çıkış yapmanız gerekir.
Fortnite vip hackin menüsü

Fortnite Hile’ye Dair Notlar:

Bu hileyi 4 adet farklı bilgisayarda denedik. Bu bilgisayarlardan üç tanesi windows 10 işletim sistemine sahipti. Bir tanesi ise windows 7 işletim sistemine sahipti. Fortnite hile ağustos 2018 windows 7’nin kurulu olduğu bilgisayarda hiçbir sorun çıkarmadan çalıştı. Windows 10 bilgisayarların iki tanesinde ise sorun çıkarttı. Diğer windows 10 bilgisayarda da sorunsuz çalıştı. Sorun çıkarttığı bir windows 10 bilgisayarda, 40 dakika çalıştıktan sonra hata verdi ve oyundan attı. Diğerinde ise hiç çalışmadı. O yüzden bu fortnite hack her bilgisayarda çalışır diye bir garanti veremiyorum size. Bunu ancak deneyerek bilebilirsiniz. Çünkü bazı bilgisayarlarda çalışırken bazılarında çalışmadı. Açıkçası tam olarak sebebini bende anlayamadım. Genellikle windows 10 bilgisayarlarda bazı programların çalışmaması, dll eksikliklerinden kaynaklanıyor. Fakat hangi dll’lerin eksik olduğunu tespit edemedim. Eğer bu dll’leri tespit edebilirsem, bunları buradan sizler ile paylaşacağım.

Fortnite hile sizin bilgisayarınızda çalışmazsa, lütfen yorumlarda kullandığınız bilgisayarın işletim sistemini ve kaç bit olduğunu bize yazınız. Çalışmayan pclerde ki sorunun tespiti için hala uğraşmaktayız.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL

4 thoughts to “Fortnite Hilesi Vip Wallhack | 19 Ağustos 2018 | Güncel”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.