h1z1 2018 hack

H1Z1 Güncel Hack |No Recoil +Aimbot |06.04.2018

Hile paylaşımlarımıza son zamanlarda hız verdik ve sizler için birçok farklı oyunun hilesine ulaşıp onları paylaşıyoruz. Birçok Türk oyuncu tarafından da oynanan H1Z1 oyununun hilesini sizler için bulduk ve güncel tarihli olarak yayınlıyoruz. H1Z1 hack bulmak biraz zor olsa da, H1Z1 hileleri konusunda paylaşımlarımız devam edecektir. Hileyi nasıl çalıştıracağınızı ve nasıl kullanacağınızı aşağıda anlattık.

H1Z1 Hilesini Nasıl Çalıştıracağım?

H1Z1 hacki çalıştırmak çok basit. Tek yapmanız gereken aşağıda ki linklerden hileyi indirin, rar dosyasının içinden exeyi çıkartın ve başlatın. Başka yapmanız gereken herhangi bir şey yok. Eğer h1z1 hilesini çalıştırmakta sıkıntı yaşıyorsanız, yazımızın altına yorum bırakın bizde size yardımcı olmaya çalışalım.

H1Z1 Güncel Hack 2018 Özellikleri Nelerdir?

NoRecoil: Geri tepmeme özelliğidir. Düz bir şekilde ateş edebilirsiniz. Ayrıca delay ayarını menüden yapabiliyorsunuz. Bu sayede tepme miktarını ayarlayabilir ve ban yeme riskini düşürebilirsiniz. Önerdiğimiz ayar 190 AR

HelmetBot: X Y koordinatlarını program üstünden özelleştirebiliyorsunuz. Önerdiğimiz ayar  x60 y460 ‘dir. 1920×1080 genişliğinde oynamıyorsanız farklı koordinatlar kullanmanız gerekiyor.

Hilenin menüsü şöyle:

h1z1 2018 hack
h1z1 hile menüsü

Hileyi kullanmak biraz zor olabilir ancak video ekleyeceğim, oradan nasıl kullanılacağını izleyebilirsiniz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Virüstotal Taraması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.