Hounds The Last Hope Hile 2020 – Güncel Sürüm Hack

Hounds hile 2020 yılının en sevilen hilesi olmaya aday. Oyunu oynadıktan sonra direkt hilesini yayınlamak istediğim bir oyun oldu. Türkçe seslendirmesi, grafikleri, konusu ve oynanışı bakımından beni çok etkiledi ve hemen üzerine çalışmaya başladım. Mmopts türü bir zombi oyunu olan Hounds The Last Hope türk oyuncuları kendisine çekmeyi güçlü seslendirmesiyle başarmıştı. Yerli oyun üretimimiz yok denecek kadar az olduğu için nadiren çıkan türkçe seslendirmeli oyunlara ülkemizde büyük ilgi oluyor. Beta sürecinde grafikleriyle eleştiri alsa da zamanla bu problemi de çözen oyun artık birçok oyuncunun favori oyunları arasında. Oynanış bakımından diğer online oyunlardan farklılık gösteren oyunda online oyuncularla takım olup yapay zeka zombilere karşı savaşabiliyorsunuz. Ya da tercihe göre pvp de oynayabilirsiniz.

Hounds Hile Nasıl kurulur

Oyunun ihtiyaçlarına cevap vermesi açısından bu hilemize ekstra bazı özellikler ekledik. Bu da Hounds The Last Hope hack 2020 kurulumda bazı değişikliklere sebep oldu. Aşağıda detaylı bir şekilde kurulumu anlatacağız fakat şunu şimdiden söyleyeyim Hounds The Last Hope hile 2020 dosyasını çalıştırdıktan sonra size bir şifre sorulacak bu şifreyi de aşağıda  bulabilirsiniz. Belirttiğimiz adımları uyguladıktan sonra oyunu açıp Hounds hile 2020’nin tadını çıkartabilirsiniz.

Hounds The Last Hope Wall hack

Oyuna yeni başlayan dostlarım beni çok iyi anlaycaktır başlangıçta teçhizat yetersizliği maçlarda oyunculara büyük problem çıkartıyor. Üstüne oyundaki zombiler çok hızlı hareket ediyor. Yani üzerinize gelen zombiyi teçhizatınız yetersizse öldürmeniz imkansız hale geliyor. Hounds The Last Hope hile 2020 yazılımı ile teçhizat açığınızı kapatmayı hedefiyoruz. Bu yazılımla düşman zombilerin konumlarını size yaklaşmadan çok önce tespit edebileceksiniz. Hounds wall hack setup dosyasını kurduktan sonra oyunun içinde şu değişikliklerin olduğunu göreceksiniz. Maç başladıktan sonra ekranda hareket eden bazı işaretler göreceksiniz. Bu işaretlerin her biri sizin düşmanlarınızın bulduğu konum aslında. Hounds wall hack sayesinde silahınızın menzili içerisindeki düşmanlarınıza ateş ettiğinizde canlarının azaldığına da şahit olacaksınız. Bu özellik yayınlağımız birçok wall hackde bulunmuyor. Bu oyunda bulunmasının en temel sebebi oyunun buna son derece ihtiyaç duyuyor olması. Hounds wall hack tam da oyunun ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Aim Bot

Hounds The Last Hope hile 2020 içerisinde size bir özellik daha sunuyoruz. Başlangıç seviyesinde silah kullanmanın oldukça zor olması bizi bir Hounds aim bot hack hazırlamaya itti. Hounds The Last Hope hile 2020 içerisindeki aim bot özelliği ile silahlarınız başlangıç seviyesindeyken bile size yüksek isabet oranı sağlayacak. Üzerinize hızla gelen zombilere karşı artık çaresiz değilsiniz. Hounds The Last Hope hack 2020 ile birlikte attığınız zombiyi devireceksiniz. Hounds hile 2020 yılının bizim adımıza pişmanlığı diyebilirim.  Oyunla geç tanışmış olmamız bizi çok üzdü. Ama için rahat olsun 2020 yılının son aylarında Hounds hile 2020 içerikleriyle siz değerli hile sever dostlarımızla birlikte olacağız.

Hounds Hile 2020 Link1

Hounds The Last Hope Hile Link2

Şifre: hilecin

One thought to “Hounds The Last Hope Hile 2020 – Güncel Sürüm Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.