Karahan Online Hile 2020 | Tüm Pvp Serverlarda Çalışan Bot

Karahan online hilesi hem tüm pvp serverlarda hem de official oyunda çalışmaktadır.

Karahan Online bot, oyunda son zamanlarda bir kesim oyuncuların çok şikayetçi olduğu, bizim gibi hilesever  oyuncuların da çok memnun kaldığı Karahan Online pvp hilesi özelliğini de içinde barındıran bir hile yazılımıdır.  Yıllar önce birçok oyun otoritesi ve oyuncular tarafından Knight Online, Metin2 gibi oyunları geride bırakacağı beklentisiyle oyun piyasasına giren oyun beklenen ilgiyi görmemişti. Buna rağmen hala azımsanmayacak derecede oyuncu kitlesi bulunan platformun serverları da hala tıklım tıklım.

Karahan Online Bot 2020 Nasıl Kurulur?

Bu hilemiz için de; siz zorlanmayın diye bütün kurulum aşamalarını aşağıda adım adım sıraladık. Bu sefer yükleme yaparken Karahan Online bot dosyasının da yüklendiğinden emin olun.

Karahan Online Para Hilesi

Oyunun ticaret özelliği yazılım yetersizliğinden yeterli para kazandırmıyor. Para kazanmanın da çok az yolu olunca serverlarda beş parasız birçok oyuncu dolanıyor. Karahan online hile 2020; serverlarda homeless gibi dolaşan, parasızlıktan karakterlerini hedefledikleri kadar kasamayan bu oyuncu kitlesi için içinde Karahan Online para hilesi barındırıyor. Kullanımı çok basit olan bu Karahan Online para hilesi ile karakterinizi kasmanızı sağlayacak ekipmanlara çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Karahan Online PvP Hilesi

Oyunda çevrimiçi oyuncularla birçok kez kapışmak zorunda kalabiliyorsunuz. Karahan Online’ın bir diğer terleten özelliklerinden biri de teke tek çıktığın rakibin senden bir level üstteyse ne kadar iyi oynarsan oyna kaybediyor olman. Oyuna yeni başlayan arkaşdaşlarımız için bu zaten çok büyük bir problem. Ama yeni oyuncuları geçtik Karahan Onine’a yıllarını vermiş birçok oyuncu da bu konudan yakınıyor. Karahan Online hile 2020  ile bu haksız rekabeti ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Karahan Online pvp hilesi size teke tek dövüşlerde vuruş ve hasar avantajı sağlıyor. Yani Karahan Online pvp hilesi sayesinde artık üst level karakterlerden köşe bucak kaçmanıza gerek kalmayacak.

Karahan Otomatik Kesme Botu

Karahan Online hile 2020 çevrimiçi oyunculara karşı sağladığı avantajın yanında karakterinizi kasacak ve level atlatacak canavarları da kesmenizde size kolaylık sağlayacak. Karahan Online bot size otomatik kesme kolaylığı sağlayacak ve yüksek levellı canavarları rahatlıkla öldürebileceksiniz. Karahan Online hile 2020 içerisindeki diğer bir özellik olan Karahan Online pvp hilesi ile bu özelliği karıştırmamakta fayda. Bu özellik serverlardaki canavarlara karşı kullanacağınız bir Karahan Online bot hilesidir.

Karahan Online Hile 2020 Link1

Karahan Online Tüm Pvplerde Çalışan Bot Hilesi Link2

Rar Şifresi: hilecin

Tekrar belirtelim, bu hile tüm pvp serverlarda ve resmi oyunda çalışmaktadır. Problemsiz kullanabilirsiniz. Kullanımı videoyu izleyerek görebilirsiniz. Kurulum adımları için lütfen yukarda paylaştığımız aşamaları takip edin.

One thought to “Karahan Online Hile 2020 | Tüm Pvp Serverlarda Çalışan Bot”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.