Knight Online Hile 2019 | Farm Koxp Botu V1.07 Güncel Hack

Knight online koxp hilesi 2019 paylaşımı için çok fazla talep geliyor. Knight online son zamanlarda gerç9ekten iyi bir atılım yaptı ve tekrar eski popülaritesine kavuştu. Özellikle steame gelmesi bu konuda önemli bir rol oynamışa benziyor. Tabi bu duruma bize de Knight koxp botu paylaşmak yakışır. Güncel ve piyasada sorunsuz çalışan tek ücretsiz Knight online koxpu sizlerle paylaşıyoruz. Yabancı vip bir forumdan bulduğumuz bu Knight online botunu kullanırken yakalanmanız neredeyse imkansız. Süre ve hareket ayarları o kadar iyi yapılmış ki gmlerin hile kullandığınızı anlaması için aşırı dikkatli bir şekilde sizi incelemeleri gerekiyor. Knight online koxp botu hakkında ki tüm ayrıntılar yazının devamında.

Knight Online Koxp 2019 Hilesinin Özellikleri

Dostlar bu Knight koxpun çok fazla özelliği bulunduğu için tek tek yazmayacağım. Her karakter için ayrı seçenekleri bulunuyor. Ayrıca otomatik kutu toplama, oto pot alma vs gibi özellikleri de bu Knight online botu bünyesinde bulundurmakta. Tek tek anlatmak yerine menünün bir resmini hemen aşağıya ekliyorum. Bu resme bakarak Knight online bot 2019’un özelliklerini görebilirsiniz.

Knight Online Bot Hile Güncel Mi?

2019 Ağustos ayının hemen başında yayınlanan bu Knight online hile tamamen güncel. Zaten Knight online koxp kendini otomatik olarak update ediyor. Herhangi bir çalışmama durumu olmasına imkan yok. Yeni güncelleme gelirse maksimum bir gün beklersiniz. Ardından Knight koxp tekrar çalışır hale gelir. Bu yüzden  problemsiz bir şekilde kullanacağınız tek Knight online hilesidir.

Knight Online Koxp Hacki Kullanırsam Banlanır Mıyım?

Anti ban ve gm uyarı özellikleri bulunuyor. Yanınıza bir gm geldiğinde veya oyuncu geldiğinde hile otomatik olarak kendini durdurmakta. Bu yüzden yakalanma ihtimalini 0’a indirmektedir. Yine de dikkatli bir şekilde kullanmanız tavsiyemdir. Ayrıca çok fazla oyuncunun olmadığı yerlerde kasılırsanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Anti ban ve gm uyarı sisteminin detaylı ayarlamasını Knight online koxp hackin menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlamaları nasıl yapacağınıza dair videoyu yakında yayınlayacağım. Şimdilik kendiniz kurcalayarak öğrenmeye çalışın. Eğer hiç beceremezseniz, temel ayarları uygula diye bir seçenek var. Ona basarsanız hilemiz problemsiz çalışacaktır.

İndirme Linki 1

Alternatif İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

7 thoughts to “Knight Online Hile 2019 | Farm Koxp Botu V1.07 Güncel Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.