Krunker Hile 2020 Krunker Wallhack Nasıl Yapılır -GÜNCEL

Krunker.io online olarak oynanan çok oyunculu bir fps oyunu. Aslında grafikleri Minecraft’tan hallice. Oyuna bakınca en başta hiç beğenmemiştim. Bazı takipçilerimiz mesaj atmışlar, Krunker hilesi paylaşır mısınız diye. Onların mesajının üstüne oyuna baktım, daha önce adını bile duymamıştım. Dediğim gibi ilk başta grafikleri görünce hiç beğenmedim lakin sonradan bağımlılık yaptı. Krunker’ın en güzel yanı direkt tarayıcı üstünden oynamanız. Bu yüzden girip seri şekilde 1-2 el atıp çıkabiliyorsunuz. Yok launcher yüklensin, yok oyuna güncelleme gelmiş onu indireyim gibi dertleri yok. Her neyse oyunu oynamaya başlayışım böyle oldu işte. E tabi hileci adamın huyu değişmiyor. Hemen krunker hilelerini de araştırmaya başladım. Krunker.io hile 2020 güncel olarak sıkıntısız çalışan bir sürümü bulabildim.

Şimdi krunker hile 2020’den, krunker.io hile nasıl yapılır gibi konulardan bahsedeceğim. Fakat ondan önce bu Krunker wallhack ve aimbot özellikli hile paketinin ne gibi avantajlar sağlayacağını anlatmak istiyorum.

Krunker Hile Nasıl Yapılır? Krunker Wallhack 2020

Krunker.io oynayan insan sayısı gerçekten çok yüksek. Her gün binlerce kişi çevrimiçi olarak bu oyunu oynuyor. Bu yüzden rekabet oldukça yüksek. İşte tam olarak bu noktada devreye krunker hileleri ve krunker aimbot hilesi giriyor. Krunker aimbot hilesi, düşmanlara otomatik olarak odaklanabilmenizi ve nişan alabilmenizi sağlıyor. Bu hile programı, 3. Parti bir yazılım olarak çalışmakta. Bu yüzden oyunun anti hile sistemi biraz sıkıntı yaratacaktır. Lakin merak etmeyin, paylaştığımız hilenin içindeki injector anti hile sistemi vs. tanımadan oyuna sızabiliyor. Sizin tek yapmanız gereken hile kullandığınızı fark ettirmemek. Kurulum konusunda ayrıntı için lütfen alttaki yazıya göz atın.

Krunker Hile 2020’nin Özellikler Nelerdir?

Lafı uzatmadan hemen özellikleri sıralayacağım.

 • Hızlı Ateşleme
 • Duvar Hack(ESP-WALLHACK)
 • Hız Hilesi
 • Firebot
 • Aimbot
 • Otomatik Şarjör Değişimi
 • Otomatik Bunnyhop
 • Oto Hedefleme
 • Hemen Yeniden Doğma
 • Geri Tepme Kaldırıcı

Yukarıda saydığım tüm bu özellikleri menü üstünden yönetebilirsiniz. Krunker hilesinin menüsü sayesinde, rahatlıkla hile üstünde hakimiyet sağlayacaksınız ve hızlıca nasıl çalıştığını çözeceksiniz.

Krunker.io Hile 2020 Link1

Krunker.io Hile 2020 Link2

Şifre: hilecin

One thought to “Krunker Hile 2020 Krunker Wallhack Nasıl Yapılır -GÜNCEL”

 1. abi çok teşekkür ederim krunker hilesi paylaşan yoktu roblox oynayan arkadaşlara krunkerıda tavsiye ederim baya güzel oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.