NosTale Hile 2019 – Nostale Bot Yeni Versiyon

NosTale hile veya bot kullanmadan oynaması zor bir oyun. Eğer hack kullanmıyorsanız, karakterinizi kasmak için epey bir uğraşmanız gerekiyor. Nostale steam’de son derece popüler bir oyun. Hatrı sayılır miktarda da Türk oyuncusu bulunmakta. Sizler için yeni versiyon nostale hilesini araştırdık ve bulduk. Nostale hile 2019 en güncel sürümü ile karşınızda. NosTale bot özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. İndirme linkleri yazının en aşağısında yer almaktadır.

NosTale Bot Özellikleri

  • Otomatik Yaratık Kesme
  • Oto Hp ve Sp
  • Spam Mesaj
  • Oto Skill
  • Attack Range Ve Attack Speed: Burada ayarı kendiniz yapabiliyorsunuz. Vuruşunuzun mesafesi ve hızını ayarlayabilirsiniz. Fakat çok arttırmayın, aksi taktirde ban yersiniz.
  • Gm Uyarı: Yakınlarınızda gm varsa veya size gm mesaj atarsa otomatik olarak hileyi kapatır. Gm mesajına cevap verir. Ayrıca gelen çalacağı alarm sayesinde, yakınlarınızda gm olduğunu anlayıp hemen oyun başına geçebilirsiniz.

Nostale hack yukarıda saydıklarımdan çok daha fazla özelliğe sahip. Nostale hile 2019 videomuzu izleyerek özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Nostale Hack Kurulumu

Hile injector ile beraber gelmektedir. NosTale hilesinin kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Ardından masaüstüne nostale bot hilesinin kısayolu gelecektir. Oyuna giriş yapın, ardından kısayol ile hileyi çalıştırın. Özellikleri nostale hack menüsünden ayarlayabilirsiniz.

NosTale bot 2019 son sürümdür. NosTale steam versiyonu ile uyumlu çalışmaktadır. Piyasada ki daha önce paylaşılan botlar tamamen fixlenmiş durumda. Yani çalışmıyorlar. Şuanlık çalışan tek nostale hilesi budur. İndirme esnasında bir sıkıntı ile karşılaşmamak için antivirüs programınızı devre dışı bırakmanızı önermekteyiz. Antivirüsler otomatik olarak nostale hacki silebiliyorlar. İndirme linkleri hemen aşağıda yer almaktadır.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

One thought to “NosTale Hile 2019 – Nostale Bot Yeni Versiyon”

  1. reis eline sağlık nostale çok güzel oyun ama trde pek oynayanı yok. sonunda çalışan bir hile bulmak beni mutlu etti harbiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.