paladins hack 2019

Paladins Hile 2019 Güncel Hack | Wallhack Aimbot Mega Hack

Merhabalar hilecin.com okuyucuları. Farklı oyunlarda hile paylaşma serimize devam ediyoruz. Bugün sizler ile paladins hilesi paylaşacağım. Paladins oyununu kendimde bir iki kere oynadım. Yapı itibari ile Lol’e benziyor. Fakat Lol’ün fps versiyonu diyebiliriz. Anlayacağınız, paladins gerçekten son derece zevkli bir oyun. Hatırı sayılır Türk oyuncu da bulunuyor. Bu yüzden paladins hile arayan arkadaşlarımız olabileceği aklıma geldi. Hemen paladins hile 2019 versiyon araştırmaya başladım. Eğer bu paylaşacağım paladins hack ilgi çekerse devamı da gelecektir. Lütfen yorumlarınız ile bize destek olmayı unutmayın. Her neyse artık paladins wallhack 2019 hile konumuza geçiş yapalım. Paladins hacke dair tüm detayları aşağıda aktardık.

Paladins Hile 2019 Multi Hack Özellikler

  • Esp: Hedefleri göstermek için çizgiler çizer. Düşman konumunu çizgiyi takip ederek bulabilirsiniz.
  • Auto Shoot: Düşman menzil alanınıza girdiği an silahınız otomatik olarak ateşlenir.
  • Aimbot: Düşman %100 isabet ile vurmanızı sağlar.
  • Wallhack: Duvarlar şeffaf olur ve rakibin nerede olduğunu görürsünüz.
  • Fly: Uçmanızı sağlar
  • No Wall: Duvarların içinden geçersiniz ve girilemeyen yerlere girebilirsiniz.

Paladins hile 2019 özellikleri şimdilik bu kadar. Eğer bu paladins wallhackin v2 sürümü gelirse, onda daha fazla özellik olacaktır. Bu özelliklerle şimdilik idare etmeniz gerekiyor, ne yazık ki.

Paladins Wallhack Kurulum Ve Çalıştırma

Paylaştığımız setup dosyasının içinde hilenin çalışması için gerekli olan tüm ek programlar var. Visual redist vb. tüm gerekli ek uygulamaları da beraberinde kuruyor. Setup ile kurulumu gerçekleştirdikten sonra masaüstüne gelen kısayolu çalıştırın. Ardından oyuna giriş yapın. Oyun içinde “insert” tuşuna basarak paladins hilesini aktif hale getirebilirsiniz.

İndirme Linki 1

Alternatif Link 2

Rar Şifresi: workzteam

One thought to “Paladins Hile 2019 Güncel Hack | Wallhack Aimbot Mega Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.